Müstika

PURGI-HANNA vägiteod jätkuvad: neiu on varemgi tööandja tagant varastanud (127)

Maily Mau, 24. mai 2017, 12:57
Pilt on illustreerivFoto: TEET MALSROOS
Eile šokeeris inimesi 21-aastase tudengi Hanna käitumine, kes poes töötamise ajal kassast raha varastas ning kättemaksuks purki kakas. Täna selgus, et see polnud neiul mitte esimene kord tööandjat tüssata.

Nimelt mõned nädalad enne sisustuspoodi tööleminekut töötas Hanna Tallinnas Solarise keskuses asuvas ilusalongis. Töötatud aeg jäi samadel põhjustel üsna üürikeseks.

"Mõistagi tekitas säärane olukord kõigis ilusalongi töötajates stressi ja ärevust, sest kahtluse alla satuvad sellises olukorras kõik," tõdes ilusalongi juhataja kurvalt. Lisaks küündisid varastatud summad kahel korral üle 200 euro ning kaduma olid läinud ka märkimisväärne hulk ilusalongis müüdavaid tooteid. Ent kui tööandja palus Hannalt selgitusi, kas ta luges kassaraha õigesti ning kuhu võis raha kaduda, vaatas 21-aastane tudeng talle julgelt silma ja vandus, et tema pole raha võtnud.

Kui juhataja kontrollis turvakaameratesse jäädvustatud pilti, selgus, et Hanna käitumises kassa juures oli üht-teist kahtlast, mis andis alust arvata, et tüdruk on vargusega seotud. Tööandja otsustas saata sel päeval välja hoiatava e-maili kõigile töötajatele ning suureks üllatuseks tudeng lõpuks reageeris sellele. Neiu ei tunnistanud küll vargust, kuid pakkus, et ta võib tasuda mõlemal korral tekkinud puudujäägi.

Ilusalongi juhataja otsustas olukorra viisakalt lahendada ning neiule vastu tulla. Ta pakkus Hannale, et arvestab puudujäägi kahe nädala jooksul teenitud palgast maha ning nende teed lähevad lihtsalt lahku, sest ta ei saa oma meeskonnas sellist käitumist lubada. Tüdruk ise oli sellega päri. Ilusalongi juhataja andis veel tüdrukule hea soovituse: ole aus ja vastutustundlik, sest kõik tuleb varem või hiljem välja. Ta lootis, et tüdruk mõtleb järele ja enam nii ei käitu.

Hiljem tagantjärele meenus ilusalongi juhatajale, et Hanna oli juba talle töövestlusel valetanud ning ilmselt on tegu patoloogilise valetajaga. Kõigepealt väitis neiu, et tal pole lapsi, kuid hiljem rääkis suure suuga, et tal on laps. "Tõenäoliselt oli ta isegi ära unustanud, mida alguses oli rääkinud," muheles ilusalongi juhataja.

Ent mõni nädal hiljem asus Hanna juba tööle Anni kodusisustuspoes, kus ta kilkas, et eelmises töökohas polnud töötingimused sobivad ning asus samamoodi julmalt  kassast raha näppama.

Hanna võttis pärast eilset meediakajastust ühendust sisustuspoe omaniku Anniga ja lubas, et  tagastab poevõtmed ja kassa puudujäägi. Lubadust ta loomulikult ei pidanud. Lisaks pakkus poeomanik Ann lahkelt neiule ka tema "kunstiteost", kuid tüdruk roojapurki omaks ei tunnistanud. Poeomanik Ann laiutab siiani käsi ning kaalub politseisse avalduse esitamist. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee