Inimesed

PLAYBOY: paljad plikad tulevad tagasi, sest alastus on normaalne! (1)

Triin Tael, 15. veebruar 2017 04:00
EROOTIKAMOGULI MANTLIPÄRIJA: Cooper Hefner 2014. aastal koos oma isa Hugh’ ja tolle noore naise Crystaliga.Foto: AFP / Scanpix

Eelmisel kevadel loobus legendaarne erootikaajakiri Playboy alasti naiste piltide avaldamisest. Ajal, kui porno on internetis vaid hiirekliki kaugusel, loodeti paljaste modellide peletamisega loetavust suurendada. Juhtus aga vastupidine, ja nüüd kuulutab ajakirja asutaja Hugh Hefneri poeg Cooper: paljad plikad tulevad tagasi, sest alastus on normaalne!

1953. aastal Playboy asutanud Hugh Hefner (90) on ohjad juba ammu käest andnud. Nüüdseks on need haaranud tema 25aastane poeg Cooper teisest abielust. Erootikaajakirja uus loominguline juht Cooper Hefner teatas esmaspäeval, et 2015. aasta sügisel langetatud otsuse järgi aktifotodest loobumine oli viga.

"Võtame nüüd oma identiteedi tagasi," säutsus Hefner Twitteris. Nüüd reklaamib USA erootikaajakiri juba oma märtsi-aprilli numbrit, mille esikaanel on alasti modell. Playboy kuulutab uhkelt: "Naked is normal" ehk "Paljas on normaalne".

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.09.2017
Playboy impeeriumi pärija abiellub „Harry Potteri“ tähega
28.09.2017
Hugh Hefner maetakse Playboy esimese kaanetüdruku Marilyn Monroe kõrvale
28.09.2017
Suri legendaarne playboy Hugh Hefner
25.08.2017
Hugh Hefneri poeg: „Ränk on isa vaevlemist vaadata.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee