Tele

"RADAR" TÄNA | Beebilõusta sõbrad: temas lõi välja mässumeelsus süsteemi vastu, mis teda kasvatas (34)

Toimetas Marge Sillaots, 14. veebruar 2017 15:13
Foto: Kanal 2
Andrus Elbingi ehk Beebilõusta sõbrad otsustasid Radarile rääkida, mis tuntud räppariga võis juhtuda, et ta 4. veebruaril, matšeete käes, Tallinnas Tööstuse tänaval asuvasse alkoholipoodi sammus ning seal röövkatse toime pani.

"Ta on üks suur mõistatus tegelikult. Temast lõi välja mässumeelsus. Mässumeelsus süsteemi vastu, mis teda on kasvatanud," kirjeldab keerulise iseloomuga räpparit Uku Arop, laiemale avalikkusele tuntud kui räppar Suur Papa.

"Ta on tegelikult südamlik ja sõbralik, kuigi see võib võõras tunduda. Kuid mingi aeg võib välja lüüa Jekyll-Hyde-keiss," lisab Genka ehk Henry Kõrvits, kes kohtus Beebilõustaga vaid päev enne saatuslikku laupäeva.

"Radaris" räägivad Beebilõustast lisaks Aropile ja Genkale veel teisedki talle lähedal seisnud inimesed, nende hulgas kunagine kongikaaslane Raimond Kukuškin ning lapsepõlvesõber Okym Riim.

"Talle suruti peale vangist tulnud retsi kuvandit. Aga keegi tegelikult ei tea, millist elu ta on elanud," lisab Arop.

Seda, milline oli Andrus Elbingu raske lapsepõlv, iseloom ning kuidas see võis kaasa aidata laupäeval toimunule, vaata täna õhtul kell 20 Kanal 2 saates "Radar".

Samal teemal

16.05.2017
VIDEO | Räppar Uku Arop: rohkem võiks olla ausust ja siirust, ehedat elu sisu
02.04.2017
Räppar Beebilõust: ärge oodake minult vanglast vastust, vastused tulevad kui on õige aeg
23.02.2017
Beebilõust peab pool aastat vangis istuma!
15.01.2017
Räppar Beebilõust viimases teleintervjuus enne vanglat: MINEVIK JÄLITAB MIND IKKA, SEE EI KAO KUHUGI