Inimesed

Indrek Treufeldt: Aarne Rannamäe ärasaatmine oli mu elu kõige raskem saade (21)

Rainer Kerge, 29. oktoober 2016, 04:00
MIS ON AJUPESU?:Eile jõudis ETV2s ekraanile Indrek Treufeldti uue sarja avasaade. ««Uhutud mõistus» on loengusari, mis käsitleb moodsas massiühiskonnas kujunevaid mehhanisme, mida saab kasutada ka psühholoogiliste mõjutusvahenditena. Nii juhtub, et meie mõistus justkui uhutakse ära,» mõtiskleb saatejuht Treufeldt. Foto: Alar Truu

"Ei ole loogiline, et Aarne Rannamäed enam pole. Seda on raske sõnastada. On nõutuse tunne: et kuidas elu niimoodi äkki lõpeb, miks nii läheb?" mõtleb telemees Indrek Treufeldt varalahkunud sõbrale ja kolleegile.

Kas Aarne Rannamäe ootamatu surm on kolleegidele nii-öelda kohale jõudnud? Või telemaja alles harjub mõttega, et nii nüüd jääbki?

Harjumine võtab kindlasti veel aega. Temast maha jäänud auk on suur. Aarnel oli ju veel palju teha, ta oli selgelt oma loomingulise tee keskel. Niisuguse kogemuste- ja teadmistepagasi kogumiseks, nagu Aarnel oli, kulub aastaid ja selle loomingulise kapitaliga oleks saanud veel pikalt edasi minna.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11. mai 2018, 00:01
„Aarne Rannamäe hoolis kõigest ja kõigist, kes ta ümber olid, aga vist kõige vähem oma tervisest.“
28. detsember 2016, 04:00
"Aarne pidi valmis olema konfliktiks ja see kulutab."
27. detsember 2016, 21:02
RANNAMÄED MEENUTADES: "Aarne oli valmis olema konfliktis ja see kulutab. Pole lihtne hommikul ärgata ja kohe sõtta minna.“
29. oktoober 2016, 07:00
MÄLUMÄNG | Ivar Heinmaa ja Indrek Treufeldt „Kahekõnes“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

;