Inimesed

Marilyn Kerro: Šeps oli esimene mees mu elus! (42)

Õhtuleht.ee, 1. veebruar 2016 06:00
SELGELTNÄGIJA MARILYN KERRO RÄÄGIB, KUIDAS TA KOHTUS ESIMESE MEHEGA OMA ELUS: "Mul ei olnud meestega kogemusi. Ja siis tuli kõik korraga – tuleproov ja esimene mees, kõik sattus kokku."Foto: Saatekaader
Eesti selgeltnägija Marilyn Kerro tegi Venemaa telesarja "Selgeltnägijate tuleproov" intervjuus ootamatu paljastuse oma eraelu kohta: esimene mees tema elus oli saatekaaslane Aleksandr Šeps, kes röövis Marilynilt nii saatevõidu kui ka südame. Ta oli ka mees, kellele Marilyn 25aastaselt süütuse kaotas. 

Kõik algas küsimusest, kuidas saade tema eraelule on mõjunud. "Mul ei olnud meestega kogemusi. Ja siis tuli kõik korraga – tuleproov ja esimene mees, kõik sattus kokku," vastas Marilyn avameelselt. "Mis, kas Saša oli su esimene mees või?" imestas saatejuht. "Esimene," vastas neiu pead noogutades, sära silmis. "Kõige esimene!" Samal hetkel näis Marilyn oma avameelsust kahetsevat. Ta kargas toolilt püsti ja teatas piinlikkusest käsi laiutades: "Oihh, ma ei tahtnud ju sellest rääkida, see on mulle nii isiklik! Lihtsalt seda kogemust meenutades…" puhkes ta naerma. "Mis sa nüüd," lohutas saatejuht. "Nojah, nii lihtsalt juhtus," nentis rahunenud ja uuesti istunud Marilyn. "Ja ega ma talle ei öelnud ka!" Ahhetav saatejuht uuris: "Ja ta ei märganudki?" Marilyn kinnitas, et tõepoolest ei märganud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.06.2017
SUUR SÜDAMEVALU... Marilyn Kerro ja Aleksander Šeps läksid lõplikult lahku
01.07.2016
Vene meedia: Marilyn Kerro armus selgeltnägija Aleksey Pohabovisse?
19.03.2016
VIDEO JA FOTO | Hundiga poseerinud Marilyn Kerro: alguses oli hirm
18.01.2016
PILTUUDIS | Tallinna lennujaamas kohtusid juhuslikult Marilyn Kerro ja Veet Mano