SUME Festival 2021 lavalaudadel sai Nublu siiski üles astuda.

Foto: Loreen Pulk
Toimetas Sten Kohlmann 3. august 2021 20:12

SUME Suvekontsertide raames eesootaval nädalavahetusel Pärnus toimuma pidanud Trad.Attack!’i kontsert ja järgmisel reedel Viimsis aset leidma pidanud Nublu akustiline kontsert koos erikülalisega Curly Strings jäävad ära. NOËPi erikontsert lükkub järgmisesse aastasse ning toimub 2022. aasta 6. augustil.

„Uuel nädalal terendavad piirangud seavad meid kontserdikorraldajana keerukasse olukorda, mistõttu peame paraku augusti alguses toimuma pidanud SUME Suvekontserdid ära jätma,“ kommenteerib SUME Suvekontserte korraldava kontsertkorraldusagentuuri PS Music Events pressiesindaja Liisa Lahtmets.

„Otsus ei tulnud kergelt, aga kui meie eesmärk on pakkuda terviklikku kontserdikogemust nii külastajatele kui artistidele, kus kõik end mõnusalt ja turvaliselt tunda saaksid, siis paraku praeguses olukorras on selle täitmine komplitseeritud.“

„Raske südamega tehtud otsus, aga hetkeolukorras kõige mõistlikum ning kasutame praegust kuu aja pikkust „pausi“ selleks, et planeerida sügisesi sündmusi, kuhu pääseb koroonatõendi alusel,“ lisab Lahtmets.

NOËPi 6. augustil toimuma pidanud erikontsert lükkub järgmisesse aastasse ja toimub 6. august 2022. Juba soetatud kontserdipiletid kehtivad automaatselt ka järgmisel aastal. Uue kuupäeva mittesobivuse korral on kuni 17. augustini võimalik Ticketeri ja Piletilevi pileteid tagastada.