Üritused

UUED PIIRANGUD TÕID KAASA INFOPÕUA! Ürituste korraldajad ragistavad ajusid: „Oodata just selliseid piiranguid muidugi ei osanud, aga oleme läbi mõelnud ka hullemad seisud.“ (2)

Merilin Merila, Carolin Liis Tamm, 30. juuli 2021 09:45

Kontrollida piletit ja lisaks vaktsiinitõendit? Suuremate ürituste korraldajad peavad kohanema uute piirangutega. Pilt on illustreeriv.

Foto: Arno Saar

Valitsus muutis taas avalikele üritustele kehtivaid piiranguid. Alates 9. augustist on ürituste piirmäär 50 osalejat sise- ja 100 inimest välitingimustes. Kui osalejaid on rohkem, peab kontrollima iga külastaja vaktsineerimistõendit või negatiivset testitulemust. „Ootaks konkreetseid juhiseid, mida meie, ürituste korraldajad, peame nüüd tegema,“ ütleb korraldaja Kristina Kuningas.

Kalju-laval on oodata üritust „Suvekontsertide paradiis 2021“, kus augustis peaks üles astuma palju Eesti artiste, nende seas näiteks Curly Strings, Shanon ja Terminaator. „Me pole jõudnud selle peale veel väga mõeldagi. Lootsime, et mõeldakse midagi muud välja,“ tunnistab korraldaja Kristina Kuningas, et ei osanud piiranguid oodata ja lootis, et suvine aeg jääb ilma uute reegliteta. „Peame vaatama, kas saame kontserte korraldada või mitte.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.07.2021
ESIMESED LANGENUD! Koroonapiirangud tõmbavad tänavustele Intsikurmu ja linnafestivalile GROM vee peale
29.07.2021
Heidy Purgat nörritavad Anneli Oti avaldused: kultuurivaldkond on esimene, mis taas suure paugu saab!
29.07.2021
Valitsus andis 20. augusti kontserdi korraldamiseks eriloa
29.07.2021
VALITSUSE OTSUS! Vaata, millised rangemad meetmed koroonaviiruse leviku tõkestamiseks hakkavad kehtima