Inimesed

ÕL VIDEO | Uku Suviste poolfinaali eel: närvi ma veel minema ei hakka, täna oli rahulik uni 

Katharina Toomemets | Video: Martin Ahven, Rotterdam, 20. mai 2021 15:13

„Veel ma ei hakka närvi minema. Tunnen end hästi. Täna oli rahulik ja mõnus uni. Kui ma mingit närvi või elevust tundsin, siis kolmapäeval päevase läbimängu ajal, sest viimasest proovist oli mõnda aega möödas, publik oli nüüd saalis ja õhtul oli žürii hääletus,“ räägib täna õhtul Eurovisioni laval finaalikoha eest võistlustulle minev Uku Suviste vahetult enne viimast poolfinaalieelset proovi.

Uku tunnistab, et žürii poolfinaal – see tähendab siis poolfinaalile eelneval õhtul peetavat peaproovi, mille põhjal annavad oma hinded rahvusvahelised žüriid, ning need punktid moodustavad poole kogupunktidest – tekitas kerget närvi küll. „Aga mul oli tunne, et laval läks kõik väga hästi ja tegin, mis suutsin. Selle võrra on täna ehk suts rahulikum.“ Suviste sõnab, et kolmapäeva õhtul oli juba peaaegu päris poolfinaali tunne. „Tunne, mida pole ammu tundnud, oligi see, et rahvas on saalis. Seal on küll umbes 3500 inimest, aga nii palju kui lavalt on näha, tundub, nagu oleks täis Saku suurhall.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.05.2021
Uku Suviste isa ja ema on ühel meelel: poeg eristub teistest eurolaulikutest tagasihoidlikkusega. Mida nad Ukule õhtuks soovivad?
20.05.2021
MIKS UKU SUVISTE OMA SUHET KIIVALT VARJAB? Isa Raivo: ma ei tea ta tüdruksõbrast aad ega ood!
20.05.2021
GALERII | Vaata, mis hakkab toimuma Eurovisioni teises poolfinaalis
19.05.2021
Uku Suviste: mu lauljakarjääris on näha mustrit, et alguses ei saa edasi, siis jään teiseks ja lõpuks võidan

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee