Tele

Nele-Liis Vaiksoo skandaalsest „Duubli“ episoodist: tunnistan, et Seidi isa puudutav lõik oleks võinud välja jääda, tegu oli eksimusega (9)

Toimetas Katharina Toomemets, 14. märts 2021 18:57
Nele-Liis VaiksooFoto: Martin Ahven
Reedel sattus TV3 saade "Duubel" suurde skandaali, kui näitleja Marta Laan, kes koos Nele-Liis Vaiksooga nädal aega saadet juhtis, koos Liisa Pulgaga "Rannamajast" tuntud Adat ja Seidit parodeeris. Et nalja visati Seidi surnud isa ja psoriaasi üle, ajas see inimestel harja ikka väga punaseks (loe pikemalt SIIT). TV3 palus korduvalt vabandust ning nüüd ütleb sõna sekka ka Nele-Liis. 

Ada ja Seidi pidanuks sel nädalal saadet juhtima, kuid nad eemaldati ametist, kuna tüdrukud osalesid kriisiajal suurel koosviibimisel (loe pikemalt SIIT) ning Nele-Liis kirjutab, et ta kutsuti esmaspäeval eksprompt saadet nende asemel juhtima. "Võtsin selle vastu, kuna kaassaatejuhiks oli Marta Laan, kellega olen ka varasemalt projekte teinud ning teadsin, et tema on mõnusalt hulljulge ja täiega "minu inimene", kellega otse-eetri rõõmud ja valud üheskoos üle elada! 
Ja nii see "ratas" veerema läks. Pean tunnistama, et kui esimene saade oli päris rabe, siis teisel ja kolmandal päeval suutsin juba vähe vabamalt võtta ning paremaks läks ka minu ja Marta koostöö mitte üksteisele sisse rääkida!" kirjeldab Nele-Liis Facebooki postituses. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.03.2021
TV3 VIDEO | „Duublis“ visati nalja Rannamaja-Seidi surnud isa ja nahahaiguse üle, TV3 palub päev hiljem andestust: sketš väljus hea maitse piiridest
13.03.2021
Uudo Sepp loobub TV3 „Duubli“ juhtimisest: minu jaoks oli Seidi ja Ada mahategemine vastik
12.03.2021
TOPELTSTANDARDID: kriisiajal koos pidutsenud Rannamaja-tüdrukud jäid „Duublist“ kõrvale, Uudo Sepp lubati saatejuhiks
08.03.2021
Koroonapeoskandaali sattunud Ada ja Seidi ei juhi täna TV3 otsesaadet. Seidi Voogre: tean, et see oli vale ja vastutustundetu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee