Nele-Liis VaiksooFoto: Martin Ahven
Toimetas Katharina Toomemets 14. märts 2021 18:57
Reedel sattus TV3 saade "Duubel" suurde skandaali, kui näitleja Marta Laan, kes koos Nele-Liis Vaiksooga nädal aega saadet juhtis, koos Liisa Pulgaga "Rannamajast" tuntud Adat ja Seidit parodeeris. Et nalja visati Seidi surnud isa ja psoriaasi üle, ajas see inimestel harja ikka väga punaseks (loe pikemalt SIIT). TV3 palus korduvalt vabandust ning nüüd ütleb sõna sekka ka Nele-Liis. 

Ada ja Seidi pidanuks sel nädalal saadet juhtima, kuid nad eemaldati ametist, kuna tüdrukud osalesid kriisiajal suurel koosviibimisel (loe pikemalt SIIT) ning Nele-Liis kirjutab, et ta kutsuti esmaspäeval eksprompt saadet nende asemel juhtima. "Võtsin selle vastu, kuna kaassaatejuhiks oli Marta Laan, kellega olen ka varasemalt projekte teinud ning teadsin, et tema on mõnusalt hulljulge ja täiega "minu inimene", kellega otse-eetri rõõmud ja valud üheskoos üle elada! 
Ja nii see "ratas" veerema läks. Pean tunnistama, et kui esimene saade oli päris rabe, siis teisel ja kolmandal päeval suutsin juba vähe vabamalt võtta ning paremaks läks ka minu ja Marta koostöö mitte üksteisele sisse rääkida!" kirjeldab Nele-Liis Facebooki postituses. 

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon