Inimesed

Uudo: tegu oli suhteliselt väikese istumisega

Seidi: tean, et see oli vale ja vastutustundetu

MIS KOROONA? Kelly Sildaru, Uudo Sepp, Seidi Voogre ja teised noored staarid panid mitmekümnekesi pidu 

Katharina Toomemets, Mondela Urbala, 8. märts 2021 22:30
PIDU KOROONA AJAL: Sotsiaalmeedias levisid kaadrid noorte staaride peost. Foto: Kuvatõmmis

Kuigi peaminister Kaja Kallas on korduvalt palunud, et koroonast tingitud kriisiolukorra tõttu üle kuue inimesega kogunemisi ei tehtaks, otsustasid Eesti noored artistid ja suunamudijad mitmekümnekesi koguneda, et „Eesti laulu“ finaalile kaasa elada. Instagrami postitatud pildid ja videod hakkasid sealt ükshaaval kaduma umbes 20 minutit pärast seda, kui Õhtuleht asjaosalistelt selle kohta päris. 

Instagrami postitatud videotelt ja piltidelt on näha, et ühes ruumis on koos väga palju inimesi, silma järgi hinnates üle 20. Nende hulgas on ka noored tuntud näod – „Rannamaja“ osalised Silver Meier, Ada Nelke ja Seidi Voogre, lauljad Uudo Sepp ja Merilin Mälk, suusataja Kelly Sildaru ning tema treenerist kallim Mihkel Ustav. 

Mitmed noored on fotosid ja videoid oma sotsiaalmeediakontol jaganud ega tundu suurest koosviibimisest mingit saladust tegevat. Videotel on ära märgitud ka „Eesti laulu“ finalistid Andrei Zevakin ja Pluuto, keda pidulised ilmselgelt üheskoos toetama kogunesid. Õhtulehele tulnud info põhjal korraldas peo Zevakin ise ning see toimus tema stuudios. Lisaks tähistatud seal kellegi sünnipäeva.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.03.2021
Uudo Sepp skandaalsest peost: see oli väike istumine, asi aeti suureks
17.03.2021
Seidi Voogre skandaalsest „Duubli“ sketšist: äkki lõpetaks selle teema ja liiguks edasi?
13.03.2021
TV3 VIDEO | „Duublis“ visati nalja Rannamaja-Seidi surnud isa ja nahahaiguse üle, TV3 palub päev hiljem andestust: sketš väljus hea maitse piiridest
13.03.2021
Uudo Sepp loobub TV3 „Duubli“ juhtimisest: minu jaoks oli Seidi ja Ada mahategemine vastik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee