Inimesed

EESTI MUUSIKAAUHINNAD 2020

 

ARVUSTUS | Anu Saagim Eesti muusikaauhindade tänavusest pillerkaarist šampanja ja glamuurita 

Anu Saagim, 28. jaanuar 2021 23:40
Eesti Muusikaauhinnad 2020 Saku Suurhallis - Anu Saagim Kethi UibomägiFoto: Erlend Štaub

Näib, et ajalugu kordub, sest aastal 1998, kui auhinnatseremoonia kandis veel nime "Kuldne Plaat – Eesti Popmuusika Aastaauhinnad", salvestati kogu üritus 29. desembril Eesti Televisiooni stuudios ja 40-minutilise telesaatena jõudis see eetrisse kaks päeva hiljem, aasta viimasel päeval.

Võitjatele andsid toona auhindu kätte leged nagu Erki Nool, Eri Klas, Ain Hanschmidt, Kadri Väljaots, Jaak Joala, Anu Tali, Aarne Valmis, Allan Roosileht, Peep ja Ave Vardja ning Priit Pärn.

Täna, aastal 2021 oleme justkui taas alguses. Istume helesiniste ekraanide ees ja vaatame samuti ilmselt juba nädalaid ette salvestatud etteasteid. Pisut moodsam vaid see, et auhinnad anti üle reaalajas veebi vahendusel, aga kes teab, ehk on seegi vaid telemaagia... Õnneks vist mitte, sest võitjate perekondade reaktsioonid, eriti mudilaste omad, olid ülimad. Lapsed olid sillas, et emmed-issid kodus ja sai kaua üleval olla. Mõni pääses isegi telekasse. 

Kaire Vilgats ja Dagmar Oja (Erlend Štaub)

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.01.2021
KORRALIK ALGUSPANG! Eesti muusikaauhindade teleülekandel asendus heli piiksumisega
14.11.2020
VIDEOINTERVJUU | Kaire Vilgats ja Dagmar Oja: meid ju vaadatakse sellise pilguga, et ah, need on ju paksud ja neid eriti laval näha ei tahaks
18.10.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Kaire ja Dagmar: ootame sellist meest, kes uhkelt ütleb, et talle meeldivadki sellised pehmemad, soojemad ja emalikumad naised
24.07.2020
INTERVJUU | Raadiohääl Lauri Hermann: Koit Toomega kiskus eetris keeruliseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee