Inimesed

Soome päritolu moehiid vahistati süüdistatuna alaealiste seksuaalses kuritarvitamises. Endine alluv Eha Urbsalu: tema peod olid orgiad (7)

Toimetas Triin Tael, 16. detsember 2020 20:34
Peter Nygård 2015. aastal. Foto: VIDA PRESS
Kanadas Winnipegis vahistati Soome päritolu moemogul Peter Nygård (79), keda süüdistatakse alaealiste tüdrukute ja noorte naiste seksuaalses kuritarvitamises ning nende vahendamises oma sõpradele ja äripartneritele. Kanada Hugh Hefneriks tituleeritud playboy vastu on pööranud tema enese pojadki: nende väitel lasi isa nad teismeeas vägistada.

1941. aastal Helsingis sündinud Pekka Juhani Nygård siirdus lapsena koos vanematega Kanadasse ning asus 1960. aastate lõpul tegema moeäri, mis järgmisel kümnendil laienes USAsse ning hiljem üle maailma. Mõõduka hinnatasemega naisterõivaste poolest tuntud Nygård Groupi juhi varandust hinnatakse 850 miljonile eurole. Soome päritolu ärimeest on nimetatud Kanada Hugh Hefneriks: nagu Playboy asutajal, on ka Peteril olnud kombeks reisida arvukate noorte modellide seltsis – kuulu järgi maksis ta neile, et nood tema sõbratarid oleksid. Nygårdi kunagiste pruutide seas oli näiteks traagilise saatusega sekspomm Anna Nicole Smith. Lapsi on moetuusal The New York Timesi andmeil lausa kümme (laste emasid kaheksa).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.08.2020
VÄGISTAMISSÜÜDISTUS: Soome päritolu moemogul tellis oma lastele prostituudi
30.04.2020
Soome päritolu moemogulit süüdistab seksuaalvägivallas juba ligi 50 naist
16.03.2020
VIDEOINTERVJUU | Eha Urbsalu: pidin oma unistustest loobuma seksuaalhälvetega mehe pärast
13.03.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Eha Urbsalu: lahkusin rikka ja šovinistliku moemagnaadi juurest mitmeid kordi uste paukudes

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee