Retrobest 2019Foto: Aldo Luud
Toimetas Terttu Jazepov 28. aprill 2020 11:29
Juuni lõpus Pühajärve ääres toimuma pidanud ajastufestival Retrobest lükkub aasta võrra edasi. Festivali programm jääb samaks ja juba ostetud piletid kehtivad ka järgmisel aastal.

“Meie jaoks on inimeste tervis ja festivalilt saadav emotsioon kõige olulisem. Ühineme spetsialistide arvamusega, et sel suvel ei ole mõistlik ja turvaline suuri massiüritusi korraldada,” ütleb Retrobesti peakorraldaja Tanel Samm.

Viienda Retrobesti juba kinnitatud programmi tuleb kindlasti lisandusi ja nii mõnigi üllatusesineja on veel välja kuulutamata. Lisa-aasta annab võimaluse kõigil ajastusõpradel oma riidekappides tuhnida, et järgmise aasta suurim kostüümipidu varasemast veelgi võimsam oleks.

Järgmise aasta festival toimub 2. ja 3. juulil. Kõik siiani väljareklaamitud artistid esinevad ka järgmise aasta juubelipeol, nende hulgas Hermes House Band & Lou Bega, DJ BoBo, Sandra, JAM, 2 Quick Start, Smilers, Vennaskond, Singer Vinger, Anne Veski ja Justament. Lisa-aasta toob programmi hulgaliselt üllatusi ja pidu tuleb planeeritust veelgi uhkem, sest ettevalmistusaeg on kahekordistunud.