Üritused

Järgmise aastani! Retrobesti tänavu ei toimu 

Toimetas Terttu Jazepov, 28. aprill 2020, 11:29
Retrobest 2019Foto: Aldo Luud
Juuni lõpus Pühajärve ääres toimuma pidanud ajastufestival Retrobest lükkub aasta võrra edasi. Festivali programm jääb samaks ja juba ostetud piletid kehtivad ka järgmisel aastal.

“Meie jaoks on inimeste tervis ja festivalilt saadav emotsioon kõige olulisem. Ühineme spetsialistide arvamusega, et sel suvel ei ole mõistlik ja turvaline suuri massiüritusi korraldada,” ütleb Retrobesti peakorraldaja Tanel Samm.

Viienda Retrobesti juba kinnitatud programmi tuleb kindlasti lisandusi ja nii mõnigi üllatusesineja on veel välja kuulutamata. Lisa-aasta annab võimaluse kõigil ajastusõpradel oma riidekappides tuhnida, et järgmise aasta suurim kostüümipidu varasemast veelgi võimsam oleks.

Järgmise aasta festival toimub 2. ja 3. juulil. Kõik siiani väljareklaamitud artistid esinevad ka järgmise aasta juubelipeol, nende hulgas Hermes House Band & Lou Bega, DJ BoBo, Sandra, JAM, 2 Quick Start, Smilers, Vennaskond, Singer Vinger, Anne Veski ja Justament. Lisa-aasta toob programmi hulgaliselt üllatusi ja pidu tuleb planeeritust veelgi uhkem, sest ettevalmistusaeg on kahekordistunud.

Samal teemal

1. juuli 2019, 15:48
Purjus kuulaja viskas Anne Veskit Retrobestil telefoniga?
30. juuni 2019, 11:12
TOP 15 | Retrobesti pööraseimad tegelased olid kostüümidega kõvasti vaeva näinud
30. juuni 2019, 10:18
GALERII | Tänavune Retrobest sai meeleoluka lõpu
29. juuni 2019, 19:33
GALERII | Vaata, kuidas kulges Retrobesti teine päev

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee