Tele

Sven Soiver pisitütrega tööl käimisest: Viktoria on kõigiga sõber ega karda midagi 

Terttu Jazepov, 27. aprill 2020 12:46
Sven Soiver ja tütar ViktoriaFoto: Kuvatõmmis/uudised.tv3.ee
„Seitsmeste uudiste“ saatejuhti Sven Soiverit, kes on praegu 13kuuse Viktoriaga isaduspuhkusel, võib siiski aeg-ajalt ka teleekraanil näha. Möödunud nädalavahetusel oli ta siseminister Mart Helmet intervjueerimas suisa koos pisitütrega. „Mingi aja istus Viktoria minu süles, aga siis tüdines ära ja tahtis toas ringi tuuseldada. Kuid jälgisime Helmega, et ta ei läheks tuuseldama sinna, kuhu ta ei tohiks,“ räägib Soiver, et sellises olukorras peavad silmad ja kõrvad kogu aeg valvel olema.

Sven selgitab, et kuna ta on praegu vanemahüvitisega kodus, käib ta tööl siis, kui tema naisel Jekaterinal on vaba päev või siis, kui see sobib nii talle kui ka lapsele. „Mõni nädal ei käi ma üldse tööl, kuid mõni nädal saan natukene rohkem käia. Mõnikord saab teha nii, et käin hommikupoole võttel ära ja mu ratsutamistreenerist naine läheb õhtupoole tööle ning siis tegelen ise lapsega. Tänapäeval saab ka kodus või koos lapsega kontoris töötada. Saab ka nii, et ühel päeval käin võttel ja teisel päeval panen loo kokku, nii et kombineerimist on natuke rohkem.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.07.2020
Õnnitlused! Sven Soiver saab abikaasaga teise lapse
26.04.2020
TV3 VIDEO | Siseminister Helme piirangute leevendamisest: ajakirjandus segab meie tööd
07.05.2019
Sven Soiveri tütar viivitas ilmaletulekuga: šampanja, seks, saun, põrandapesu, trepid, pikad jalutuskäigud – kõik nipid said ära proovitud!
03.05.2019
Tehke järele! Telemehed Marek Lindmaa ja Sven Soiver jäid isapuhkusele