Laura PritsFoto: Martin Ahven
Toimetas Terttu Jazepov 27. aprill 2020 10:44
„Kui rokklaulja karjääriga alustasin, siis oli ikka kaks, vahel ka kolm nädalat hääl ära. Kuid aastatega on karjumisvõhma juurde tulnud,“ ütleb bändi Ziggy Wild lauljatar Laura Prits.

Lisaks suurele juuksepahmakale on Laurale iseloomulikud pöörased ja tihti ka napid esinemiskostüümid, mille kohta tema vanaema on öelnud, et need on huvitavad ja omamoodi. Küll aga ei meeldi need kõigile – Prits meenutab saates „Õhtu!“ korda, kui maailmakuulus artist Carlos Santana palus naisel end laval rohkem katta.

„Me pääsesime Ziggy Wildiga Carlos Santanat soojendama. Ta isiklikult kuulas meie bändi muusikat ja vaatas kontserti ning ütles, et väga cool, aga laulja peab püksid jalga panema. Olin kaval, sest läksin lavale ikka trikoos, aga leopardimustrilises pükstrikoos, nii et olin kaetud. See oli Santana jaoks täitsa okei,“ meenutab Laura.

Lauljataril on lavakostüümidega teisigi sekeldusi ette tulnud. „Kord juhtus, et röökisin viimase loo ajal täiest kõrist lava ääres, kui järsku kuulsin, et käis klõks ja mu seelik kukkus maha. Mõtlesin, et nüüd on kaks varianti – kas jooksen siit minema või fake it till you make it. Võtsin seeliku, viskasin selle minema ja esinesin edasi. Õnneks oli mul ka trikoo seljas.“