MORN SFINKS: Donald Trumpi abikaasa Melania (pildil mullu koos poeg Barroniga) kannab avalikkuse ees tihti hiiglaslikke päikeseprille ning on nii läbitungimatu ilmega, et on kahtlustatud: USA esileedi kasutab kehadublanti. Foto: AP/Scanpix
Triin Tael 26. aprill 2020 20:00
Kas Melania Trump on tõesti oma abikaasa Donald Trumpi vang? Või kommunistlikus režiimis karastunud raudne leedi ja ja lõviema, kes lihtsalt ignoreerib klounimainega presidenti?

Kas Melania Trump on tõesti oma abikaasa Donald Trumpi vang? Või kommunistlikus režiimis karastunud raudne leedi ja ja lõviema, kes lihtsalt ignoreerib klounimainega presidenti?

Kui kinnisvaratuus ja reality-täht Donald Trump (73) 2017. aasta jaanuaris USA 45. presidendiks vannutati, levis üle maailma videoklipp, mis paistis tema abielu ilmekalt iseloomustavat. Beebisinises kostüümis Melania naeratas oma mehele laialt, kuid niipea kui Donald ringi pööras, oli naeratus kaunitari näolt otsekui pühitud ning seda asendas rusutud ilme. Paar kuud hiljem peetud naiste meeleavaldusel Washingtonis torkasid silma plakatid „Vabastage Melania!“ ja „Melania: pilguta kaks korda silmi, kui sa abi vajad“. Kuidas saab Melania püsida vabatahtlikult mehe juures, kes on kuulutanud, et naistel tuleb tutist kinni krahmata?

2017. aasta mais Iisraeli presidendiga kohtuma saabudes pidi Donald üle elama häbiväärse hetke: ta püüdis Melanial käest haarata, aga too äigas talle vastu sõrmi! 2018. aastal levisid kuuldused, et Trump on lasknud maksta kopsakat vaikimisraha pornotähele, kellega ta pärast Melania ja enda poja Barroni sündi magas. Käisid jutud, et Melaniat asendab avalikel ülesastumistel kehadublant.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad