Inimesed

Melania Trump 50!

Melania Trump – ainus USA presidendiproua, kes on alasti poseerinud 

Triin Tael, 26. aprill 2020 20:00
MORN SFINKS: Donald Trumpi abikaasa Melania (pildil mullu koos poeg Barroniga) kannab avalikkuse ees tihti hiiglaslikke päikeseprille ning on nii läbitungimatu ilmega, et on kahtlustatud: USA esileedi kasutab kehadublanti. Foto: AP/Scanpix

Kas Melania Trump on tõesti oma abikaasa Donald Trumpi vang? Või kommunistlikus režiimis karastunud raudne leedi ja ja lõviema, kes lihtsalt ignoreerib klounimainega presidenti?

Kui kinnisvaratuus ja reality-täht Donald Trump (73) 2017. aasta jaanuaris USA 45. presidendiks vannutati, levis üle maailma videoklipp, mis paistis tema abielu ilmekalt iseloomustavat. Beebisinises kostüümis Melania naeratas oma mehele laialt, kuid niipea kui Donald ringi pööras, oli naeratus kaunitari näolt otsekui pühitud ning seda asendas rusutud ilme. Paar kuud hiljem peetud naiste meeleavaldusel Washingtonis torkasid silma plakatid „Vabastage Melania!“ ja „Melania: pilguta kaks korda silmi, kui sa abi vajad“. Kuidas saab Melania püsida vabatahtlikult mehe juures, kes on kuulutanud, et naistel tuleb tutist kinni krahmata?

2017. aasta mais Iisraeli presidendiga kohtuma saabudes pidi Donald üle elama häbiväärse hetke: ta püüdis Melanial käest haarata, aga too äigas talle vastu sõrmi! 2018. aastal levisid kuuldused, et Trump on lasknud maksta kopsakat vaikimisraha pornotähele, kellega ta pärast Melania ja enda poja Barroni sündi magas. Käisid jutud, et Melaniat asendab avalikel ülesastumistel kehadublant.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.08.2020
VIDEO | Donald Trumpi 14aastane poeg on juba kahe meetri pikkune!
18.08.2020
VIDEO | Probleemid paradiisis? Melania Trump väldib üha enam avalikult abikaasa lähedust
30.07.2020
Michelle Obama avalikustab, mis teda Barack Obama puhul võlus: ka mind kasvatati nii
07.07.2020
Paljastused tulekul? Melania Trumpi endine abiline kirjutas raamatu sõprusest USA esileediga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee