Inimesed

EESTI KÕMULISIMAST LAHUTUSEST MÖÖDUB VIIS AASTAT: 30. aprillil 2015. aastal lahutati tollase presidendipaari Evelin ja Toomas Hendrik Ilvese 11 aastat kestnud abielu

Lahutus paiskas Evelin Ilvese ränkadesse keeristesse – viis aastat Eesti kõmulisimast lahkuminekust (1)

Siret Mägi, 24. aprill 2020 22:30
Tags: Evelin IlvesFoto: Stanislav Moshkov

Komeedina viis aastat tagasi parnassilt prantsatanud Evelin Ilves on näidanud sellele järgnenud aja jooksul, et oskab käppadele maanduda ja leiab alati viisi, kuidas end ja oma kutsumust rakendada. Uusi algusi on jätkunud esmaspäeval 52. sünnipäeva tähistanud Evelini igasse kevadesse ja küllap näeme sama kordumas ka tänavu.

Viis aastat tagasi, 17. aprillil rikuti seltskonnaajakirjanike kena reedeõhtu ühe raksuga ära. Vahetult enne tööpäeva lõppu lendas meiliboksi presidendi kantselei napp teatis riigipea lahutuse kohta, mis jõustub 30. aprillil.

Vanema põlvkonna seltskonnareporteritele tuli see kuupäev kohe tuttav ette, sest täpselt 18 aastat tagasi volbriööl olid Evelin Int-Lambot ja temast 14 aastat vanem Toomas Hendrik Ilves Tartus saatuslikus tantsuringis kohtunud ja ka üsna kohe kokku jäänud. „See oli armumine esimesest silmapilgust. Kui ma poleks seda ise kogenud, ei usuks, et see olemas on,“ kuulsime Evelini selle kohta teleekraanil Vahur Kersnale ütlemas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.05.2020
Elo Mõttus-Leppik: „Kui tahad muutust, alusta endast. Kui tahad hellust, paku seda ise.“
24.04.2020
GALERII | EESTI KUULSAIMAD LAHKUMINEKUD: kes pesi musta pesu, kes tegi pressiteate, kelle abieluõnne häving oli šokk
24.04.2020
Sünnipäeva puhul paar sõbrannat külla kutsunud Evelin Ilves pandi haigla poolt karantiini!
23.04.2020
EVELIN ILVES | Unustamatu, kontaktivaba ja armastust täis sünnipäev

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee