Inimesed

Beyoncé annetas koroonavõitlusele kuus miljonit dollarit 

Toimetas Triin Tael, 26. aprill 2020 10:00
Beyoncé KnowlesFoto: AFP/Scanpix
Maailma edukamaid muusikuid Beyoncé Knowles tegi koroonaviiruse vastu võitlemiseks kuue miljoni dollari suuruse annetuse, kirjutab Briti leht The Guardian.

USA megastaar hakkas kampa Twitteri asutaja Jack Dorsey abifondiga #startsmall ning tegi annetuse mitmetele heategevusorganisatsioonidele, mis tegelevad vaimse tervise probleemidega, aga ka hädaliste abistamisega - toidu, vee, puhastusvahendite, ravimite, näomaskide ja hügieenivahendite jagamisega.

Beyoncé ütleb oma avalduses, et tumedanahaliste kogukonnad kannatavad Covid-19 pandeemia tõttu tohutult. "Paljud pered elavad alateenindatud piirkondades kodudes, kus on raske sotsiaalset distantsi hoida. Kogukonnad, kus niigi nappis raha hariduse, tervisehoiu ja majutuse jaoks, seisavad nüüd silmitsi ärevusse ajavalt kõrge nakatumise ja surmajuhtumitega. Ning neil kogukondadel puudub juurdepääs analüüsidele ja võrdväärsele tervishoiule."

Twitteri asutaja Dorsey paigutas heategevusfondi #startsmall aprilli algul miljard dollarit - üle veerandi oma isiklikust varandusest. 

Samal teemal

10.06.2020
Disney stuudio kuldab Beyoncé Knowlesi üle
20.04.2020
Staaride mammutkontsert tõi heategevuseks ligi 130 miljonit dollarit
15.04.2020
Prints George'i ristiisa tegi Briti meedikutele 13,4 miljoni eurose annetuse
10.04.2020
U2 annetas Iiri haiglatele koroonavõitluseks 10 miljonit eurot

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee