Inimesed

Cindy Crawfordi tütar tikkis endale karantiinis ise tätoveeringu 

Toimetas Triin Tael, 25. aprill 2020 13:00
Kaia Gerber mullu veebruaris New Yorgi moenädalal. Foto: AFP/Scanpix
Supermodell Cindy Crawfordi tütar Kaia Gerber, kes ema eeskujul on teinud edukat modellikarjääri, on kirglik tätoveeringufänn.

Kaia vanem vend Presley šokeeris hiljuti üldsust näotätoveeringuga. Ka Kaia kehal on mitu tillukest tätoveeringut - mis said koroonakarantiinis lisa. 18aastane modell rääkis ajakirjale Glamour, et tegi kodus istudes endale ise uue tattoo. "Olen olnud täitsa ahastuses, sest üks mu lemmikajaviiteid on olnud minna ja lasta endale tätoveering teha, aga praegu ei saa seda keegi. Nii et seni täkkisin endale ise tätoka, teistele ma seda siiski ei soovita."

Suurt pilti Kaia siiski ette ei võtnud. "Ma ei hakanud ülemäära ambitsioonikaks minema. Tegin ainult väikese täpi. Siis saan mõelda: "Nii, sel kuul on uus tätoveering olemas, kõik on hästi.""

Ka Kaia vend Presley (20) on modellina tegutsenud. Sestap panid paljud imeks, kui ta endale hiljuti silma alla tätoveeringu teha lasi. Poisi paremale põsesarnale on tätoveeritud "MISUNDERSTOOD" ehk "valesti mõistetud". Kuid Presley andis Instagram Live'i videos vastulöögi: "Te ei tea, mis tunne mul on. Te ei tea, mis mu pea sees toimub."

Samal teemal

18.05.2020
Mis juhtus Cindy Crawfordi tütre käega?!
17.05.2020
Michael Jacksoni tütar tegi endale koduses karantiinis tätoveeringu
11.02.2020
Cindy Crawfordi modellist poeg kaitseb oma näotätoveeringut
16.11.2019
Cindy Crawfordi tütar patseerib käsikäes kurikuulsa koomikuga