Inimesed

Grete Klein ja Ergo Kuld: praegu tunneme, et ühest lapsest piisab 

Toimetas Liisa Mugra, 22. aprill 2020 11:46
Ergo Kuld ja Grete KleinFoto: Martin Ahven
Näitleja Grete Klein ja produtsent Ergo Kuld tegid Kristiine Noortekeskuse Facebooki vahendusel fännidega live'i, kus inimestel oli võimalus paarile erinevaid küsimusi esitada. 

Küsimusele, kas nad soovivad rohkem lapsi, vastab Grete: “Sellele me vastame vist kohe ühiselt, et mitte selles elus. Praegu on Saara umbes aastane ja hetkel tunneme, et vist piisab ühest lapsest.” Naine lisab, et tema soov on kasvatada tütrest lugupidav inimene, kes väärtustab ennast ja teisi enda ümber. 

Samal teemal

Paar kohtus esimest korda “Padjaklubi” casting'ul. “Oli üks vähetuntud ilmatüdruk Grete, keda mulle sarja mängima soovitati. Ma olin sellele kategooriliselt vastu, sest tahan väga häid, mitte keskpäraseid näitlejaid. Kui olime läbi käinud kõik eesti näitlejad, aga Laura osatäitjat polnud veel ikka leidnud, olin lõpuks nõus Gretet rolli proovima ja kutsusin ta näitlema. Ta tuli casting'ule ja tegelikult lõi meid pahviks. Nii pahviks, et siin me nüüd oleme,” meenutab Ergo. 

“Läksin casting'ule kohale, kuhu tuli kaks meest, üks kiilakas ja teine normaalsete juustega. Vaatasin, et see juustega mees (Martin Algus - toim.)  on päris normaalne, aga kiilakas on küll veits metsa poole,” naerab Grete. “Ja siin me nüüd oleme täna,” nõustub temagi.

Samal teemal

03.06.2020
IMELISED FOTOD | Grete Kuld: olen suur Rolf Roosalu austaja ja Ergo kutsus ta meie pulma laulma
25.04.2020
Režissöör Ergo Kuld: eriolukord andis võimaluse maksimaalselt pere jaoks olemas olla
14.02.2020
FOTO | Grete Kleini tütar tähistab esimest sünnipäeva: armastus oma lapse vastu on kirjeldamatu tunne
19.01.2020
FOTO | Mis juhtus?! Grete Kleinil on silm sinine ja kulm katki