Inimesed

FOTOD | Õnne! Raadio Star FM tähistas juba 20. sünnipäeva 

Ohtuleht.ee, 22. aprill 2020 11:09
Star FM 20Foto: TV3
Raadio Star FM tähistas teisipäeval 20. sünnipäeva ning loomulikult peeti raadiostuudios maha ka väike (!) pidu. Sünnipäevakingiks saadi aga Eesti staaride loodud luuleline õnnitlusklipp. 

Hommikuprogrammi juhid Pille Minev, Allan Roosileht ja Jürgen Pärnsalu ning sünnipäeva auks samuti saatesse kutsutud raadiokolleegid Liis Lusmägi ja Marko Lõhmus olid tõeliselt liigutatud. „Täname meie kalleid üllatajaid selle kingituse eest, mis on imearmas ja südamlik! Samuti täname kõiki kuulajaid, sest just nemad on meile, tegijatele, suurim rõõm ja inspiratsioon,“ olid saatejuhid tänulikud. „Just praegusel keerulisel ajal on hea tuju loomine väga oluline ning Star FM ja hommikusaate tegijaid on positiivsuse loomise eest tunnustamist väärt,“ tõdes Liis Lusmägi.

2000.aastal loodud raadiojaam Star FM on läbi aastate toonud kuulajatele palju rõõmu haaravate saadete, põnevate ettevõtmiste ja eriprojektidega. Osaletud on festivalidel, toetatud kontserte ning tehtud heategevust. Raadioeetris on rahvast rõõmustanud paljud saatejuhid, külalissaatejuhid ja DJ-d.

Äsja 20aastaseks saanud raadiojaama Hommikuprogrammi juhivad Pille Minev, Allan Roosileht ja Jürgen Pärnsalu. Päevased saatejuhid on Liis Lusmägi ja Marko Lõhmus ning „Suhtes“ saates naelutavad kuulajaid Kirsti Timmer ja Jesper Parve.

Samal teemal

17.08.2020
Allan Roosileht lahkub Star FMi hommikuprogrammist: „Need viisteist aastat ei ole minust hommikuinimest teinud.“
16.04.2020
Eraraadiod siplevad suures hädas: koroonakriisis võitjaid ei ole, kõik kannatavad
06.04.2020
MEELELAHUTUS PEAB JÄTKUMA | Raadiosaatejuhid: intervjuud teeme telefoni teel ja stuudiot desinfitseerime pidevalt