Müstika

„PUUDUTA MIND“ | Ärimees Vallo Arumäe: mõtteviisi muutes on võimalik iga kell jõukaks saada 

Anu Saagim, 20. aprill 2020 22:24
Starfish Academy asutaja Vallo ArumäeFoto: Jake Farra

Vallo Arumäe alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles siis alles 25-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 12 ettevõtet. Täna juhib ta edukat ettevõtet mis on keskkond ettevõtlikele inimestele ja organisatsioonidele.

Vallo, mida tähendab rahatarkus? Milles see seisneb ja väljendub?

Tänane tervisekriis ja selle varjus alanud globaalne majandus- ja finantskriis näitab väga teravalt miks rahaline tarkus on vajalik absoluutselt iga inimese jaoks. Kui võibolla siiani on veel paljud arvanud, et elementaarsed raha- ja majandusalased teadmised neid ei puuduta, siis uus reaalsus kinnitab vastupidist. Enamusel puuduvad baasteadmised ja ülevaade olukorrast isiklikus finantsaruandes. Tegelikult neil polegi seda.

Sageli on kõik munad ühes sissetulekukorvis nimega “palk” ja paljudel puuduvad tõelised varad. Enamus inimeste säästud võimaldavad neil ilma sissetulekuteta hakkama saada alla 30-60 päeva. See on tegelikult traagiline.

Mitte kunagi varem ei ole isiklik rahaline tarkus ja kirjaoskus olnud nii olulised kui praegu kui oleme sisenemas sügavasse majandussurutise perioodi. Samal ajal on võimalus seda rahaalaste teadmiste puudujääki juba täna muuta ja alustada teekonda parema tulevikus suunas. Selleks on vaja lihtsalt otsust enda sees, et tänane olukord mind enam ei sellisel moel ei rahulda.

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.07.2020
„PUUDUTA MIND“ | Rännumees Tom Valsberg teab, kuidas reisida hirmuvabalt
28.06.2020
„PUUDUTA MIND“ | Terapeut Anu Liiser annab nõu: enda sisse on kergem vaadata suletud silmadega
11.05.2020
„PUUDUTA MIND“ | Treener Siim Kelner annab nõu: põlveliigeste probleemide puhul väldi neid harjutusi
06.05.2020
„PUUDUTA MIND“ | Toitumisnõustaja Jaanika Tapver: ebaõige toitumine võib vallandada tüütu migreenihoo

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee