"Maskis laulja"Foto: TV3
Toimetas Katharina Toomemets 19. aprill 2020 21:34
TV3 saate „Maskis laulja“ veerandfinaali lõpus langetas maski lennundusekspert ja kunagine lauljast lapsstaar Toomas Uibo.

Detektiivid olid Toomas Uibot nähes elevil ning Brigitte Susanne Hunt väga rahul, sest just tema pakkuski Pilve kostüümi sees olevaks tuntud inimeseks Toomas Uibot. Teiste välja käidud variandid olid Erkki Sarapuu, Alari Kivisaar, Indrek Vaheoja, Erik Sakkov, Teet Margna ja Peeter Oja.
Pilv oli esmalt duellis Putukaga, esitades loo „Weather with You“, lõpuheitluses Lõviga kõlas aga võimas „Heroes“.

Vihjeklipis olid viited Toomas Uibo nooruspõlvele, mil ta oli armastatud ja tuntud laulev lapstäht ning osales filmis „Kevad südames“. Lisaks olid vihjed tema piloodiõpingutele ning koolitajaametile, millega ta aitab inimesi lennuhirmust üle saada. Samuti mainiti tema hobi harrastusnäitlejana telesarjades kaasa lüüa ning viidatud oli ka osalemisele poliitikas Eesti 200 ridades.

Seni on maskid langetanud Vanapaganast Jaanus Nõgisto, Rotist Laine Randjärv, Sõdalasest Toomas Luhats, Jonnipunnist Getter Jaani, Silmamunast Kaisa Selde ja Pilvest Toomas Uibo. Järgmisel pühapäeval kell 19.30 algavas seitsmendas show´s selgub, kes on need kolm tegelast, kes jõuavad „Maskis laulja“ finaali.