Kristo Koik, Ada-Marie Nelke, Seidi VoogreFoto: Tiina Kõrtsini
Ohtuleht.ee 18. aprill 2020 19:58
“Rannamajast” tuntud Kristo Koik levitas sotsiaalmeediasse pildi, kus ekstüdruk Ada-Marie Nelke privaatvestluses oma möödunud öö seksiseiklusest muljetab. 

Kristo avaldas Instagramis pildi vestlusest, kus Ada kirjeldab oma kirevat ööd: "Ütles, et mu t*ss on teiselt planeedilt. Lasi viis korda 20 minuti jooksul. Järjest lasi lihtsalt, ma ise olin ka lähedal."

Privaatne vestlus

Ada selgitab Instagrami story vahendusel, et olukord juhtus kaheksa kuud tagasi. “Kui sa oled sõbrannadega grupivestluses, siis me kõik räägime detailselt oma seksielust. Vähemalt minu sõpruskonnas on see normaalne,” räägib naine. “Nii rääkisin ka mina ühest seiklusest oma sõbrannadele. Üks nendest otsustas hakata levitama screenshot`e sellest vestlusest, et minu üle nalja teha. Nende hulgas saatis selle ka Kristo Koigile.”  

“Mis ma oskan öelda? Mina olen oma seksielus kindel ja mõistva suhtmisega. Ma usun, et paljud meist jagavad sellist infot ja mul ei ole häbi! Pigem on mul kahju, et inimesed arvavad, et selliste piltide jagamine teeb teistele kuidagi haiget. Minu jaoks näitab see, kui madalale võib teine inimene langeda. Ma pole Kristoga rääkinud üle poole aasta ja tal järsku tuleb tal selline asi üles tõmmata. Noh, see on võib-olla on see tema enda kiiks,” lisab Ada. 

"Kui Kristo arvab, et võib avalikult selle üles panna, siis kaks minutit hiljem selle jälle ära kustuda. Mmm, see näitab teie palet, mitte minu!” on Ada kindel.

"Mis seal halba on? Kas ma olen ainuke, kes aru ei saa? Seks on inimlik, seks on nauditav. Kui sul on hea seks, siis mees peakski sulle nii ütlema.” arvab Ada