Müstika

GALERII | UFOHOIATUS! Tallinna kesklinnas nähti tundmatut päritolu lendavaid valguskerasid (6)

Toimetas Sirje Presnal, 18. aprill 2020 16:25
Seletamatud valguskerad, mis on pildistatud Tallinnas, Luha tänaval.Foto: erakogu
Tallinna kesklinna elanik nägi kolmapäeva õhtul üle lõunataeva liuglemas vähemalt pooltsadat valgusobjekti. Mõned neist õnnestus tal ka üles pildistada. Meie tuntuim keskkonnaanomaaliate ekspert, Igor Volke ütleb, et teateid taoliste nähtuste kohta on viimasel ajal tulnud rohkemgi, kuid kindlasti väärib asi põhjalikumat uurimist ja kaardistamist.

„Kõnealune vaatlus on üles võetud kolmapäeva, 15. aprilli õhtul kella kaheksa paiku Luha tänava maja seitsmendalt korruselt,“ räägib Volke. „20 minuti jooksul oli veel heledas õhtutaevas vaadeldav enam kui viiekümne objekti liikumine.“

Ta lisab, et analoogseid näiteid mõistatuslikest valgusobjektidest on hiljaaegu üles võetud nii Eestis kui ka mitmel pool mujal maailmas.

Igor Volke palub inimesi, kellel on õnnestunud midagi analoogset lähiminevikus jälgida või salvestada, anda sellest teada meiliaadressil igor.volke@outlook.com, telefonil 56601203 või Õhtulehe ajakirjanikule Sirje Presnalile: sirje.presnal@ohtuleht.ee.

Samal teemal

04.08.2019
Tallinlanna nägi magamistoas ufot: punased tuled vilkusid, mind valdas hirm
10.04.2019
Igor Volke: „Me liigume selles suunas, et meist saavad kosmoseolendid!“
02.06.2018
VÄGEVAIMAD UFOPAIGAD: Kaiu rabas lendavad punased valguskerad, Häädemeestel hõljub "ingel" ja Kassaril on leitud lausa maandumisjälg!
29.07.2017
VIDEO | Ufod Häädemeestel – müstiline ülihele valguskeha sõudis üle öötaeva!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee