Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 16. aprill 

Astroloog Maria Angel, 15. aprill 2020, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tuleb täita möödapääsmatud kohustused, samas on vajalik, et saaksid piisavalt teha just seda, mis sulle rõõmu pakub, näiteks hobidega tegeleda ja lastega koos olla.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Aeg sobib õppimiseks, kusjuures suurt vahet pole, kas õpid selleks, et arendada tööalast professionaalsust või huvidest lähtuvalt, uued teadmised on igal juhul väärtuslikud.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Tööd on palju, lisaks sellele võib ka õhkkond töökollektiivis elektrit täis olla. Raske on kaaslastega ühisele arvamusele jõuda, koos sihte seada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kahtlemata on kasulik enne tegutsemist asjad põhjalikult läbi mõelda, ent liiga kauaks mõtisklema jäädes on oht oma head võimalused maha magada.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Tööasjus ei ole sul võimalik lähtuda vaid isiklikest huvidest, pigem vastupidi – pead need tagaplaanile jätma ning keskenduma ühistele eesmärkidele.

Neitsi
23. august – 22. september

Ülesanded, mida pead täitma, tunduvad ehk liiga rasked. Võib-olla ei julge sa kimbatuses olles teistelt nõu küsida, sest pelgad end rumalana näidata.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Üksinda pusserdades on hulga keerulisem, teistega koos õnnestuvad asjad paremini. Seejuures tasub aga hoolikalt valida, keda millesse pühendada ja kelle arvamust usaldada.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Päev on sinu jaoks väsitav, sest praegune kiire tempo ei sobi su loomusega. Pead end kokku võtma, et kõik asjad õigeks ajaks valmis saada.

Ambur
22. november – 21. detsember

Aeg soosib eelkõige vaimutööga leiba teenivaid Ambureid. Mõtlemine on ärgas, märkad detaile ning leiad võimalusi seal, kui need teistel lihtsalt tähele panemata jäävad.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tunned end nii vaimselt kui füüsiliselt heas vormis olevat. Jätkub nii jõudu kui tegutsemistahet. Küllap on plaanid juba olemas, nüüd on aeg need reaalselt ellu viia.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Liigud mõõduka tempoga. Eesmärgid on selged ja kõrged. Tunned, et palju on kaalul, seetõttu ei tee sa ühtki sammu enne, kui oled oma käigud põhjalikult läbi mõelnud.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Saad aru, et millegi saavutamise nimel tuleb kõvasti tööd teha. Oled distsiplineeritud ja valmis pingutama, samm-sammult oma eesmärkide poole liikuma.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Jäär! Algaval eluaastaringil valdab sind soov tegutseda, oma ideed kiiresti ellu viia. Oled võimeline oma elus suuri muudatusi läbi viima. Suhete tasandil on olukord keerukas, arutelud kisuvad kiiresti vaidlusteks. Sulle tundub, et pead oma seisukohti kaitsma ja teed seda põhimõttel parim kaitse on rünnak.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee