Inimesed

Õnne tänavalt krimimaailma! Anne Veesaar: võin ennast kaheksaks väänata, aga ega ma Mare staatusest pääse 

Liisa Mugra, 16. aprill 2020 10:18
Anne Veesaar "Kättemaksukontori" võtteplatsilFoto: TV3

“Ühel päeval oli nii, et hommikul filmisime "Kättemaksukontorit" ja õhtul tormasin "Õnne 13" salvestusele,” kirjeldab näitlejanna Anne Veesaar, kes Õnne tänava rahulikust kulgemisest kriminaalsesse maailma sukeldub. 

Anne lööb kaasa krimisarjas “Kättemaksukontor”, kus kehastab poja ja tütre ema, heal järjel koduperenaist, kes oma mehe on kaotanud. Näitleja räägib, et režissöör Ain Prosa on teda vähemalt kaks korda seriaali kutsunud, aga kuna muud tööd on juba kalendris olnud, ei ole nad võtteaegu klappima saanud. “Seekord läks õnneks!” rõõmustab Veesaar. “Ma vastasin kohe jaatavalt, siis läks natuke aega, et graafikud paika saada. Mitu näitlejat, erinevad lokatsioonid, aga rešisööri assistent Deisi Helemäe-Sarv oli nii tubli planeerija ja kõik sujus. Mõelda polnud siin midagi, see on minu töö ja vabakutselisena olen õnnega koos, kui rolli pakutakse” lisab ta. 

Krimisarjas osalemine oli Veesaare jaoks värskendav kogemus. “Sarjas "Õnne 13" on kujunenud omad stambid, seda oli vaja kindlasti murda. Teatritöödega ei saa seriaalirolli võrrelda, sest neil on erinevad töövõtted,” räägib ta. “Kättemaksukontorit” tehti Anne sõnul nagu filmi, see tähendab, et mitte loogilises järjekorras. Kogu võtteperiood kestis neli päeva, üks päev nendest 12 tundi. “Õhtuks jooksis juhe kokku, kolmandas duublis hakkasin kahtlema, kas seda teksti olen juba rääkinud, aga siis tuleb vett juua ja kõik saab kontrolli alla,” räägib Veesaar.  

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.09.2020
„Kättemaksukontori“ näitlejanna on lapseootel: pean end võtteplatsil rohkem hoidma
27.05.2020
VIDEO | Anne Veesaar: vähe sellest, et ma pole enam Mare, nüüd olen lihtsalt Allani naine
15.04.2020
„Kättemaksukontor“ jõudis Läti televisiooni! Raivo Suviste: meie nõu võeti isegi näitlejate valimisel kuulda
20.01.2020
Anne Veesaar masendusest: rohelise tee asemel jooksin pigem džinni ja toonikut

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee