Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: kolmapäev, 15. aprill 

Astroloog Maria Angel, 14. aprill 2020, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Märkad aina uusi ja järjest põnevamaid võimalusi, millest tahaks kinni haarata. Kõike ei jõua, aga raske on valida, mida võtta, mida aga jätta. Millestki oled sunnitud loobuma.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Jäme ots on selle käes, kes valdab kõige olulisemat infot ning suudab seetõttu mängu mitu käiku ette näha. Kasuta kõikvõimalikke infoallikaid, hoia tähtis teave endale.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Võimalikud on ootamatud pöörded, ka ei pruugi sa oma võimeid ja võimalusi just kõige adekvaatsemalt hinnata. Hoia ustavate kaaslaste ligi.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Tunned end löögijõulisena. Nii mõnedki ülesanded täidad mängleva kergusega, probleemide lahendamisel saad tuge kõrgemal positsioonil olevatelt isikutelt.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sa ei karda mitte kedagi ega mitte midagi. Oled kindel oma võimetes, usud, et midagi halba ei saa nagunii juhtuda. Peaksid oma tegevust märksa kriitilisema pilguga hindama.

Neitsi
23. august – 22. september

Küllaltki pingeline aeg juhul, kui pead pidevalt kellegi teise ettekirjutustele alluma. See, mida sul teha kästakse, ei pruugi sinu vaatevinklist mõistuspärane paista.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Tunned elust rõõmu. Sul on päris palju valikuvabadust, niisiis saad tegeleda just nende asjadega, mis sulle positiivseid emotsioone ja huvitavaid väljakutseid pakuvad.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tasub nii silmad kui ka kõrvad lahti hoida – küllap jõuab sinuni väga olulist teavet. Võimalik, et selle valguses hindad ümber mõne oma senise arusaama.

Ambur
22. november – 21. detsember

Oskad iseennast väärtustada. Mõistad väga hästi, mis on su tugevused, mis aga nõrkused. Viimaseid oskad edukalt varjata, demonstreerides samal ajal uhkelt oma tugevaid külgi.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Nüüd võid tagasivaatavalt aru saada, et oled enda õlule võtnud ülejõukäiva ülesande ning see, mis toimub, ei allu enam suurt su kontrollile.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Üksinda tegutsemine ei vii edasi, kui aga leiad õiged kaaslased, saavutad nendega koostöös paljugi. Nii töö kui eraelu valdkonnas on oluline, et sind ümbritseks usaldusväärsed inimesed.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Tegutsed eeskätt emotsioonidest lähtuvalt, sinu tegevus võib aga kaaslastele veider paista. Võimalik, et sul on olulised asjad selgeks mõtlemata.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Jäär! Algav eluaastaring pakub ohtralt võimalusi pea igas eluvaldkonnas. Ole vaid aktiivne, asu vaid tegevusse! Et võimalusi on palju, tuleb kindlasti valik teha – kõike korraga ei saa. Kui liiga ahneks muutud ning end palju killustad, ei suuda sa kõike toimuvat hallata ja mingid asjad jäävad pooleli.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee