"Puuduta mind" - Henry Rohtla; Anu SaagimFoto: Rauno Vahtre, Mari Luud
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Mari Luud 30. aprill 2020 18:43
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Anu Saagimi seekordseks külaliseks on profisportlasest taipoksija ja treener Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemiast, Henry Rohtla.

Anu Saagimi seekordseks külaliseks on profisportlasest taipoksija ja treener Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemiast, Henry Rohtla.

"Puuduta mind" - Henry Rohtla; Anu Saagim (Mari Luud)

Henry on mees, kes on oma elus mänginud kõrgel tasemel jalgpalli ja täna teeb ta profitasemel tai poksi. 

Võtame saates Rohtlaga läbi teemad nagu taipoks, kickpoks, poksija mõtteviis, treenimine ja taastumine. Jalgpall, profisport ja ka emotsionaalsed pooled, kuidas valu ja kaotustega toime tulla ning kuidas mürgised suhted, eriti just paarisuhe mõjutab tippsporti.

Henry, kas rusikaga näkku saamine on valus?

See ei ole valus. Kui sa poksiringis tunned valu, siis pärast seda, kui adrenaliin läheb üle, tunned valu viis korda rohkem. Kõikide muude väikeste kõksude korral aitab adrenaliin hädast välja. Samas on ka see, et kui sa võidad, siis sa tunned vähem valu. Kui sa kaotad, siis sul on kõik kohad valusad. See on selline mentaalne asi. 

Kas halb partnerlussuhe võib samuti võiduvõimalused tappa?

 

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad