"Puuduta mind" - Tiit Trofimov; Anu Saagim
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina 16. aprill 2020 18:00
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Anu Saagimi seekordseks külaliseks on aktiivmeditatsioonide õpetaja, sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoe massaaži terapeut Tiit Trofimov.

Õhtulehe ajakirjaniku Anu Saagimi seekordseks külaliseks on aktiivmeditatsioonide õpetaja, sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoe massaaži terapeut Tiit Trofimov.

Tiit, miks eesti inimesed omadega nii puntras on?

Kahjuks on Eestis ja kogu maailmas suunatud tähelepanu välisele fassaadile ja selle nimel ollakse end valmis ennastsalgavalt ohverdama. Viimastel aastatel on eriti palju kuulda, kuidas paljudel noortel meestel on eluisu kadunud, paljud lõpetavad juba 40-selt infarkti või vähiga. Pean tunnistama, et veel mõned aastad tagasi elasin ka ise samasugust elu, aga õnneks aitas jooga ja meditatsioon mul enam-vähem tasakaalu jääda.

Meie tegime Tiiduga rahustuseks läbi harjutuste tsükli "5 tiibetlast". Proovige ka ja rahunege maha:

5 tiibetlast - pöörlemine, selili olles jalgade tõstmine, põlvili olles keha painutus taha, istuli olles puusade tõstmine ja keha viimine kolmnurka allavaatavasse koera ja sealt alla paindesse ülesvaatavasse koera

  1. Hingamiharjutused (tulehingamist, häälega hingamist, diafragma hingamist)
  2. 1 kundalini aktiivmeditatsioon, mis koosneb keha raputamisest, tantsimisest, meditatsioonis vaatlemisest ja lõdvestusest. 
  3. Sidekoe ja keha avamismeditatsioon. Koosneb erinevate kehaosade lahti venitusest ja liikuma panemisest (silmad, nägu, kõri, süda, kõht, vaagen). 
  4. Tiit: Lõpetuseks võiksime kõik koos Aom`i laulda

Vaata videot!

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18 

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT!

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad