Inimesed

KÕLAKAD: Meghan Markle lubab miljoni dollari eest anda intervjuu, kus paljastab kuningakoja kohta kõik!

Ohtuleht.ee, 11. aprill 2020 11:42

9 KOMMENTAARI

o
om isa väärikas tütar?/ 11. aprill 2020 21:14
See on puht plebeilik lähenemine, et müüa oma teadmised, tähelepankud ning kuulujutud kõva raha eest kõmuajakirjandusele maha. Ka tema kallis papake tegi sedasama ja visati seepeale aristokraatlikest ringkondadest, kuhu ta tänu tütre abielule oli tõusnud, lihtsalt välja. Ta muutus ebasoovitavaks isikuks,keda enam vastu ei võetud.
y
ys/ 11. aprill 2020 14:24
No ei läinudki kaua kui jõuti ettearvatava käiguni. Harryst päris kahju - perest ilma ja armastus otsas (kui seda oligi).
a
ananass/ 11. aprill 2020 13:30
...jätkan,toetagu noori nende iseseisva tee alguses,mitte ärgu trampigu jalgade alla. Inglismaa peaks nüüd väga rahul olema,sest maksumaksja raha ju ei kulu noortele. Kogu aeg karjutakse et dünastia peaks kaduma,kes elab maksumaksja raha eest.Kõigile inimestele on tähtis elada vabalt,kui seda soovitakse.Edu neile!
a
ananass/ 11. aprill 2020 13:26
Inimesed tahtsid vabadusse.Meist keegi ei tea tõde,mis tegelikult toimub seal kuninganna juures.Kõige hullem,kui Meghan lõpetab(lõpetatakse)Diana moel. Seda vabadust on kindlasti soovinud ka Harry.Ärge süüdistage Meghanit. Keegi normaalne inimene ei pea sellist elukorraldust ja ahistamist vastu. Troonipärija(William ja Kate) ja tema naine on kohustatud sellisteks"kannatusteks" Milleks peab vend kaasa tegema seda "igavesti teine"mängu. Palee jätku nored rahule ja Maghan ei räägiks niisama midagi. Kõige hullem oli see,et võeti ära kõik hüved.Ta ei ole süüdi,et sündis printsina. Toetagu noori.
a
Andres/ 11. aprill 2020 14:37
Mis noori? Kliimapedesid, kes kuidagi tööd ei viitsi teha? Emme-issi süüa ikka annavad. Hale.
s
seda oligi oodata/ 11. aprill 2020 21:20
Jah, ega matsiplikad ikka aadlipreilideks ei sobi. Pole vastavat kasvatust, lastetuba ega väärtushinnanguid. Neile on aadlitraditsioonide järgimine sulaselge piin. Pigem eelistavad nad aristokraalikkusele ning etiketile väikekodanlikult üht prisket rahapatakat.
m
Millegipärast tundis moderaator end vist puudutatuna ja modereeris ära./ 11. aprill 2020 21:22
Seda oligi arvata. Jah, ega m a t s i p likad ikka aadlipreilideks ei sobi. Pole vastavat kasvatust, lastetuba ega väärtushinnanguid. Neile on aadli traditsioonide järgimine sulaselge p i i n. Pigem eelistavad nad aristokraalikusele ning etiketile väikekodanlikult üht p r i s k e t rahapatakat.
u
Uku/ 11. aprill 2020 12:35
Afroameeriklane hakkab siis raha eest mustama? Prints Kärts sattus ikka portsu otsa. Ükskord armastus läbi saab, siis seda soppa enam ära ei korista.
v
värvidest/ 11. aprill 2020 21:24
Mustadele meeldib mustamise eest makstav must raha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee