Inimesed

Enam kui 150 Soome artisti lindistasid ühise koroonalaulu 

Toimetas Triin Tael, 10. aprill 2020 09:59
Foto: YouTube'i kuvatõmmis
Soome muusika tipptegijad hakkasid mesti ning andsid välja ühislaulu "Uuden edessä", mille eesmärk on koroonapandeemia ja karantiini ajal inimestesse lootust ja üksmeelt süstida. Võime olla küll eraldi, kuid südameis ikkagi koos, on laulu sõnum. 

Ilta-Sanomate teatel osales laulu salvestamisel üle 150 laulja, muusiku ja produtsendi, kes moodustasid üheskoos kollektiivi Toivon kärki. Ühislaulu eestvedajad olid Soome tippartistide hulka kuuluv Lauri Tähkä, laulja-laululooja Timo Kiiskinen ja produtsent Jukka Immonen. 

Palas löövad kaasa näiteks estraadikuulsus Katri Helena, rokkarid Samu Haber ja Michael Monroe ning noore põlvkonna täht Alma, aga ka sellised artistid nagu mõne aasta tagune Soome Eurovisioni-esindaja Saara Aalto, Samuli Edelmann, Anna Puu, Vesala, Maija Vilkkumaa, Chisu, Elastinen jt.

Staažikas lauljanna Kaija Koo rääkis Ilta-Sanomatele, et tema salvestas oma partii telefoniga esikus, sest nagis rippuvad mantlid-joped olid head kajasummutajad. Videot filmis ta ka köögis nõudepesumasina ja kohvimasina kõrval. Mitmed artistid aga laulsid oma osa sisse koduses profistuudios. 

Samal teemal

04.05.2020
Soome eurolaulik Saara Aalto on oma pulmades pettunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee