Inimesed

VIDEOINTERVJUU | „Rannamajast“ tuntud Ada ja Seidi: pärast tõsielusaadet on meile kirjutama hakanud keskealised mehed (5)

Liisa Mugra, 8. aprill 2020, 14:26
Ada-Marie Nelke ja Seidi Voogre avaldavad Õhtulehele, et pärast “Rannamaja” saadet on palju kasvanud meeste tähelepanu. “Keskealised mehed,” naeravad nad. “40 ja vanemad inimesed kirjutavad mulle ööd ja päevad läbi, ei jäta mind rahule,” lisab Seidi. “Otsivad Facebookist üles ja saadavad sõnumeid, kirjutavad luuletusi, kui kaunis ma ikka olen,” kirjeldab Ada. “Mulle on reaalselt kirjutatud selliseid lõike, et sellest saaks raamatu teha,” naerab Seidi. 

Kuigi selline asi võib tunduda üpris tüütu, kinnitavad Ada ja Seidi kui ühest suust, et see on pigem naljakas. “Ma saan, aru, et me olime tõsielusaates, aga samas - kui mind Facebookist üles otsitakse, on see liialt minu privaatellu sekkumine. Eriti kui oled 40-aastane, võiks veidi eemale hoida,” noomib Ada. Uues saates “Rannamaja: raju reede” hakkavad naised otsima kaaslast kellelegi teisele. Kui hästi see välja tuli, olenes sellest inimesest endast. “Kui tema andis endast parima, siis oli meil ka lihtsam teda aidata.  Kui inimesel on soov, on seda kohe näha” räägib Seidi. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24. märts 2020, 00:30
VIDEOINTERVJUU | „Rannamaja“ Kerli: ma ei saa tänaseni aru, miks klassikaaslased mind nii jubedalt vihkasid
22. jaanuar 2020, 21:39
VIDEO | Rannamaja-Seidist sai juutuuber: tarka infot siit ei saa, võin filmida, kuidas ma värvin oma juukseid, käin vetsupotil või pesen käsi
29. oktoober 2019, 14:06
„Rannamaja“ Ada langes identiteedivarguse ohvriks: mul on südamest kahju, kui keegi tema rumaluste pärast haiget sai

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee