Inimesed

Urmas Eero Liivi hommik algas eriti põletavalt: taskus oli tugev kõrvetustunne, nagu oleks keegi hammustanud (1)

Toimetas Terttu Jazepov, 7. aprill 2020 11:13
Urmas E. LiivFoto: Robin Roots
Urmas Eero Liiv jagab sotsiaalmeedias õpetlikku postitust sellest, kuidas taskus olevad tikud võivad seal tõelise mässu korraldada.

"Ilus kevadine ilm, teen reipal kiirel sammul tiiru ümber mahajäetud vanalinna. Astun sisse hüljatud Rimisse, ostan kaks apelsini ja purgi allahinnatud kalja. Kõmbin mööda tühja kodutänavat. Sisenen meie majja. Tõusen mööda treppi kolmandale korrusele ja pistan käe automaatselt taskusse, et võtta korteri võtmeid ja.. tõmban instinktiivselt käe tagasi! Tugev kõrvetustunne, nagu oleks keegi hammustanud! Õhku paiskub äkiline kärsahais. Apelsinid kukuvad käest maha. Mis toimub?? Kas mul on tõesti taskus mingi ülikuri haisev putukas?? Ettevaaatlikult hakkan taskut harutama ja saan aru, et see põleb!! Õnneks mitte lahtise leegiga.. uuh!" kirjutab Liiv Facebooki postituses.

"Ühesõnaga- kui sulle on jäänud taskusse tikutops, kust on välja pudenenud üksikud tikud, siis võivad need seal niimoodi vaikselt hõõrutuda, et sa võid lihtsalt käigu pealt põlema süttida," hoiatab ta.

Samal teemal

13.08.2020
Urmas E. Liiv koolitab nüüd uusi teletegijaid: ma olen juba nii vana, et ei tea, kas mul endal ekraanile asja on
27.03.2020
Urmas Eero Liiv: keegi ei tea, millal võib saabuda hetk, mil oleme silmitsi surmaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee