Inimesed

„Harry Potteri“ ja „Mamma Mia!“ näitlejanna varjas vähivõitlust isegi tütre eest 

Toimetas Triin Tael, 6. aprill 2020 11:01
Dame Julie Walters 2018. aasta veebruaris. Foto: PA/Scanpix
Nimekas briti näitlejanna Julie Walters (70) tunnistas hiljuti, et tal diagnoositi poolteist aastat tagasi kolmanda staadiumi soolevähk. Lõikust ja keemiaravi varjas Walters isegi oma ainsa lapse eest.

Waltersil ("Rita koolitus", "Harry Potter", "Mamma Mia!") eemaldati kaks kasvajat ning ta vajas keemiaravi. Näitlejanna otsustas oma võitlust üksi pidada. "Ma ei suutnud taluda mõtet, et keegi, iseäranis mu tütar, peaks mu pärast muretsema," rääkis Julie Daily Telegraphile. "Ütlesin Maisie'le, et mul tuleb eemaldada pimesool. Ma ei suutnud öelda talle sõna "vähk"."

Julie meelest võis Maisie (31) siiski midagi kahtlustada. "Aga ta teadis ka seda, et ma ei kavatse sellest rääkida, ja ta ei käinud peale." Waltersi tütrel oli kahe aasta vanuses diagnoositud leukeemia. Terveks tunnistati ta alles kuuenda sünnipäeva järel.

Abikaasa Grant Roffey eest (63) Julie haigust ei varjanud. Mees oli näitlejannaga kaasas, kui too diagnoosi kuulda sai, ning oli talle toeks. "Muidugi oli mul hirm, aga Grant tegi minuga kõik kaasa." Tütrele tunnistas Walters tõtt alles siis, kui arstidel oli õnnestunud haigus maha suruda. 

Samal teemal

22.06.2020
Rõõmusõnum „Mamma Mia!“ fännidele – filmile tuleb teinegi järg
16.04.2020
30aastaseks saanud Emma Watson avaldas armsa lapsepõlvepildi
20.02.2020
„Harry Potteri“ ja „Mamma Mia!“ näitlejannal diagnoositi vähk

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee