Jonnipunn saates "Maskis laulja".Foto: TV3
Toimetas Madleen Vapper 5. aprill 2020 21:39
TV3 show „Maskis laulja“ neljandas saates langetas maski Jonnipunni kostüümi peitunud armastatud lauljanna Getter Jaani, kes tunnistas, et saates osalemist oli kõige keerulisem saladuses hoida ema eest. Kui ema uuris, kust ta kätele sinikad sai, pidi lauljanna kiiresti luiskama, et jõusaalist.

Brigitte Susanne Hunt oli algusest lõpuni kindel, et Jonnipunni kostüümis on peidus Getter Jaani. Saate jooksul pakkusid teised detektiivid, et Jonnipunn võiks olla kas Piret Krumm, Kerli Kõiv, Maarja-Liis Ilus, Gerli Padar, Merle Palmiste, Hilje Murel või lausa Dave Benton, mille käis oma detektiiviteooriale põhinedes välja Mart Juur. Ka Ženja Fokin heitis nalja, võttes erinevad variandid kokku ühe nimega: Luisa Vilgats. 

Jonnipunn astus esmalt duelli Jääraga, lauluks “Proud Mary” ning seejärel Putukaga, esituseks „Need read“.

Saates nähtud vihjeklipis olid viited Getter Jaani lauljakarjäärile ning väga erinevatele projektidele, kus ta on osalenud. Näiteks saadet „Eesti otsib superstaari“ puudutas mitu vihjet – neljas koht ning saatejuht Tanel Padar, kes parodeeris Getterit näiteks näosaates.

Seni on maskid langetanud Vanapaganast Jaanus Nõgisto, Rotist Laine Randjärv, Sõdalasest Toomas Luhats ja Jonnipunnist Getter Jaani. Juba tuleval pühapäeval esinevad saates kõik allesjäänud tegelased - Silmamuna, Lõvi, Lill, Pilv, Putukas ja Jäär. Saate lõpus saab üks neist meile taas tuttavaks.