Inimesed

SEGADUS ARMURINDEL: Lembit Öpiku kihlatu viskas mehe kodust välja: ma ei suuda uskuda, et ta vabandusi tõe pähe võtsin 

Toimetas Terttu Jazepov, 5. aprill 2020 14:44
Lembit Öpik Foto: AFP/Scanpix
Tuntud seelikukütt, Inglismaal elav Lembit Öpik on järjekordse naise välja vihastanud. Tema bulgaarlannast kihlatu viskas mehe kodust välja, sest mees sõbrustab liigselt ühe kauni venelannaga.

Öpiku kihlatu Sabina Vankova vihastas pärast seda, kui nägi Öpikut koos venelanna Natalia Khomutinnkovaga piltidel poseerimas, vahendab Daily Mail. Lembit pidavat sel ajal aga hoopis Pariisis ja Nizzas komandeeringus olema.

Samal teemal

Vankova käskis Lembitul eelmisel nädalal oma asjad pakkida ja välja kolida. "Oleme ka paariteraapias käinud, aga ma ei taha enam vaikida. Soovin, et poleks end kunagi temaga sidunud. See on õppetund, et tuleb oodata õiget meest," sõnas ta.

"Nägin fotosid ja kondoome tema kotis, mida seal enne reisile minemist polnud. See oli veider, aga uskusin, et ta on ära töö tõttu, aga nüüd tundub, et seal taga oli rohkemat. Kui ta ära oli, ostis ta uued ujumispüksid ja plätud, mis tähendab, et ta oli rannas olnud. Nüüd usun, et ta oli hoopis puhkusel. Ma ei suuda uskuda, et ma ta vabandusi tõe pähe võtsin," ahastab bulgaarlanna ja lisab, et Öpik ei võtnud teda oma tööreisidele kaasa, sest väidetavalt ei meeldinud naine tema kolleegidele.

Eriti ärritas naist, kui ta nägi Britsh Airwaysi detsembrikuist tšekki, millelt selgus, et mees oli kulutanud 77 eurot Jo Malone'i parfüümile ja 28 eurot kõrvarõngastele. Naine arvab, et need kingitused olid mõeldud just Khomutinnkovale.

"Tahtsin suhet juba jaanuaris lõpetada, aga olen püüdnud meie ühise tütre pärast asjad korda saada. Nüüd olen talle öelnud, et tahan, et see suhe lõppeks. Mul on kõrini, et ta kogu aeg niimoodi käitub. Ma pean sellest suhtest pääsema," räägib Sabina.

Vankova ja Öpik kohtusid 2015. aastal. Neil tekkisid probleemid eelmisel aastal, kui mees tühistas veidral põhjusel nende pulmad. "Ta ütles mulle, et lükkab pulmad edasi, sest ma veedan liiga palju aega meie tütrega, keskendudes ainult talle. Ta ütles, et paneb paika uue kuupäeva, aga ei teinud seda. Praegu mõtlen, et äkki oli selle põhjuseks just tema sõprus Nataliaga."

Samal teemal

25.10.2018
VIDEO | Lembit Öpik: ma ei näinud Briti tabloidlehe tõttu kaheksa kuud oma naist ja last
21.10.2018
Lembit Öpik unistab Eesti presidendiks saamisest
07.00.2018
Lembit Öpik on masenduses, et naine ta juurest lapsega ära läks
18.10.2017
SUHE LÕPLIKULT LÄBI? Lembit Öpik saatis elukaaslasele kogemata foto, millel ta võõra naise rindu suudleb