Rihanna Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 2. aprill 2020 13:50
Hiljuti Saudi miljardärist lahku läinud Rihanna kuulutab Briti Vogue'i intervjuus, et tahab palju lapsi saada - ja mehe puudumine ei takista teda.

32aastane superstaar läheb ajalukku esimese inimesena, kes kannab Briti moeajakirja kaanel afroameerika päritolu pearätikut duragi, mis pool sajandit tagasi sai USA "Musta jõu" liikumise tunnuseks. Üliedukas laulja ja ärinaine kuulutas Vogue'i intervjuus, et kavatseb järgmise kümne aasta jooksul kolm-neli last saada. "Kas teeksin seda üksi? Vabalt!" toonitas Rihanna.

Jaanuaris levisid kuuldused, et Rihanna on lahku läinud Saudi ärimehest Hassan Jameelist, kellega ta oli koos umbes kolm aastat. Õige pea kirjutas Briti leht The Sun, et superstaari südame paneb nüüd põksuma tõeline paha poiss, Rootsis trellide taga istunud räppar A$AP Rocky.

Briti kõmulehe andmeil on Barbadose popprintsess ja USA räppar vanad sõbrad, kelle vahel on kunagi kuulu järgi ka midagi romantilist olnud. Kuid 17. jaanuari heategevuskontserdil 2020 Yams Day Benefit Concert nähti kaht muusikut vägagi lähedastes suhetes. Peojärgse öö olevat nad üheskoos veetnud. Juba detsembri algul Briti moeauhindade jagamisel oli paar koos.