Inimesed

ÕL VIDEO | Koroonaviirust kahtlustanud räppar Beebilõust: mul oli köha, nohu ja õhupuudus (2)

Mari Luud, Katharina Toomemets | Video: Rauno Vahtre, Tatjana Iljina, 1. aprill 2020 20:02

„Mul oli köha ja nohu, mõtlesin, et ah, s*tta see ja läksin jooksma. See oli eelmise nädala keskel. Tavaliselt olen ikka 10 kilomeetrit jooksnud, aga kolme kilomeetri peal ma juba mõtlesin, et suren ära – õhk täitsa otsas,“ räägib räppar Beebilõust ehk Andrus Elbing, kes omal koroonaviirust kahtlustas, kuid, nagu paljud teisedki, testile ei pääsenud.

„Tulin koju, järgmisel päeval rääkisin telefoniga ja tundsin, et tekib samamoodi õhupuudus.“ Beebilõust annab Õhtulehele intervjuu Skype’i vahendusel ning ka siis aeg-ajalt aru saada, et õhku kipub väheks jääma. „Praegu rääkides tekib ka õhupuudus,“ ütleb Andrus.

Selle nädala esmaspäeval kirjutas Andrus Facebooki emotsionaalse postituse, mille lõpetas sõnadega: „Lõpetuseks, meil pidi olema hull viirusepuhang ja eriolukord, aga kui pole riskigrupis, testida ei saa, ei ole autot, testida ei saa. Mul on raha, aga testida ei saa. Mul on test ka, aga testida ei saa. Ja üleüldse, testida ei saa, sest testida ei saa. Ja siit minu päevamõte: edaspidi testime ainult surnuid, sest elavaid me testida ei saa.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.08.2020
Beebilõust otsib perega uut elamist: kodu vahetamine on päris lahe
05.05.2020
KUULA | Beebilõust: vangla on õpetanud, kuidas olla rahulik, leida tasakaal ja unistada kindlameelselt
02.04.2020
Palju õnne! Beebilõust ja Ingrid Mänd tähistavad tütre sünnipäeva
01.04.2020
Terviseameti meditsiinijuht Arkadi Popov: peame olema koos, aitama üksteist - niimoodi saame viirusest võitu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee