Inimesed

Hertsoginna Catherine’i sõrmes pole enam kihlasõrmust – mida sellest välja lugeda?! 

Toimetas Triin Tael, 1. aprill 2020 13:33
Kuulus sõrmus hertsoginna sõrmes 16. novembril 2010, mil õukond teatas tema ja prints Williami kihlumisest. Foto: Arthur Edwards/The Sun/Scanpix
Kensingtoni palee avaldatud värske portee paljastab, et prints Williami abikaasa Catherine'i sõrmes pole enam kihlasõrmust, mis kunagi kuulus Williami emale printsess Dianale. 

Õukond avaldas fotod, mis näitavad hertsoginna Catherine'i ja prints Williamit kodus töötamas. Esimesel fotol on ametis prints, teisel tema naine. "Eneseisolatsioon ja sotsiaalne distantseerumine võivad meie vaimset tervist proovile panna," seisab allkirjas, kus lisatakse, et Cambridge'i hertsog ja hertsoginna on viimastel nädalatel olnud eri organisatsioonidega pidevas kontaktis, "mõistmaks probleeme, millega nood praegusel raskel ajal silmitsi seisavad".

Fotol on kolme lapse ema sõrmest puudu tema tuntuim aksessuaar, kihlasõrmus. New York Post oletab, et põhjuseks on ettevaatlikkus. 2018. aastal Georgia Ülikooli tehtud uurimuses leiti, et sõrmuse all võivad bakterid rahumeeli pesitseda. 

Briti kuninglik pere on koroonaviirusest otseselt mõjutada saanud - troonipärijal prints Charlesil osutus viiruseanalüüs positiivseks, ent nüüdseks on ta eneseisolatsiooni lõpetanud.

Samal teemal

14.09.2020
Kate Middleton avaldas pandeemiaprojekti liigutavaimad fotod
23.04.2020
Sünnipäevalaps prints Louis on oma venna ja õe täiuslik kombinatsioon!
31.03.2020
Prints William tahab koroonapatsientide abistamiseks päästeteenistusse naasta
27.03.2020
SÜDAMLIK VIDEO | Prints Williami lapsed osalesid tänuaktsioonis