Inimesed

Nali või mitte? Brigitte Susanne Hunt suhtes Erik Orguga 

Liisa Mugra, Merilyn Närep, 1. aprill 2020 14:36
Brigitte Susanne HuntFoto: Erlend Štaub
Staarblogija, saatejuht ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt jagab sotsiaalmeedias, et tema süda on taas võetud. 

Mis arvate? Aprillinali või taas võetud naine? Õhtulehe pärimisele vastas Hunt kavalalt vaid käsi laiutava emotikoniga 🤷🏼‍♀️. "Keegi ei usuks, et ma kihlatud või rase, niiet peab ikka tulema välja usutava infoga," kommenteeris Hunt oma postitust.

Samal teemal

"Ütlen niipalju, et olen eraeluliselt õnnelikumas kohas kui kunagi varem – tänu ühele väga erilisele inimesele," rääkis Brigitte märtsi lõpus Õhtulehele antud intervjuus. "Hetkel on iga päev mu peas pulmakellad."

Läinud aastal suudlusskandaali tõttu oma armastatust Ron Nõmmest lahku läinud raadiohääl pühendus detsembris oma olemuselt romantilisele ja kirglikule bachata-tantsule ega varja seltskonnas vaimustust treeningpartner Indrek Mägist. Kui enne kahtlustas Õhtuleht, et Brigitte südame on võitnud just treeningpartner, siis tuleb välja, et hoopis toitumisnõustaja. Arvatavasti on tegu siiski toreda aprillinaljaga.

"Kallis, sa ei pidanud ju tegema seda avalikuks!" kommenteeris postitust Erik Orgu. Mille peale vastas Brigitte: "Ütle nüüd veel, et stritslit ka süüa ei tohi..."

"Ma olen eraeluliselt õnnelikumas kohas kui eales varem ja kindlasti on selles roll ka Indrekul, kellega ma olen nautinud iga minutit koos tantsimist," sõnas Brigitte mullu Kroonikale.

Brigitte Susanne Hunt teatas, et on taas suhtes Foto: Kuvatõmmis/ instagram.com/brigittesusanne

Samal teemal

29.05.2020
Supervormis Brigitte Susanne Hunt: tänu uuele kallimale olen hakanud sporti nautima
11.05.2020
Vaata, mis lubaduse andis Brigitte Susanne Hunt: enam taganeda ei saa!
04.05.2020
Brigitte Susanne Hundi endine kallim on vallutanud uue kaunitari südame
30.04.2020
Uus suhe! Brigitte Susanne Hundi süda on ametlikult taas võetud!