Tele

Meest seitse korda pussitanud naine: võib-olla oleks löönud ka rohkem 

Toimetas Liisa Mugra, 1. aprill 2020 20:30
VarvaraFoto: Kanal 2

Saates “Surmavad naised” räägib seekord enda loo Varvara, kes terve oma elu on kokku puutunud vägivaldsete meestega. “See on jube,” tõdeb naine. Varvara mõisteti kaheks aastaks trellide taha, sest tekitas mehele nopahoopidega eluohtlikud vigastused.

Varvara on juba aastaid ratastoolis, sest hüppas neljandalt korruselt alla. “Olin siis kuskil 20-aastane. Mul ei olnud elamispinda ja vanemad olid surnud. Elukaaslane oli kogu aeg juua täis ja ma ei kannatanud seda. Elada ei olnud mul ka kuskil,” kirjeldab naine. Kui naine oli maha kukkunud, vaatas ta ringi ja üritas püsti tõusta, aga ei saanud, sest valu lõi selgroogu. Kohale jõudis ka kiirabi ning Varvara mäletab, kuidas ta kanderaamile tõsteti, pärast seda kaotas ta aga teadvuse ja oli mitu nädalat koomas. 

Üheksa aastat hiljem jäi Varvara rasedaks. Paraku oli ka uus mees ja lapse isa paras viinanina ning varas. Praeguseks hetkeks on Varvara laps lastekodus. “Lapse isa ütles, et kui poeg temaga ei ole, pole ta ka minuga.” Eksabikaasa kaebas lastekaitsesse, et naise kodune olukord ei ole kiita. See pälvis muidugi ametnike tähelepanu ja laps viidi lastekodusse. Täna on pool aastat vabaduses olnud Varvara pidevalt ühenduses lastekodus viibiva pojaga ja loodab, et saab peagi olla täiskohaga ema. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.06.2020
Tapmist tööõnnetuse kaela ajanud pussitaja läks kohtu alla
29.04.2020
Järjekordne Valga pussitaja osutus kriminaaliks
08.04.2020
Ema tapmises süüdistatav naine: olen oma tööaja jooksul väga palju pekstud ja tapetud inimesi näinud, aga oma ema sellisena näha on midagi muud
25.03.2020
Kodutut meest peksnud ja ta surnuks kägistanud naine: see ei ole hea tunne, minu silme all ta ju suri

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee