Inimesed

ALGAB UUS ELU: Harry ja Meghan tegid Sussex Royali nime alt viimase postituse 

Toimetas Triin Tael, 31. märts 2020 10:15
Prints Harry ja hertsoginna MeghanFoto: AP/Scanpix
1. aprillist pole prints Harry ja hertsoginna Meghan enam Briti kuningakoja tegevliikmed. Jõustub Megxit, mida nad olid kiskjaliku Briti kõmuajakirjanduse eest pääsemiseks ise soovinud, kuid mis tõi neile kaasa suuremaid kaotusi, kui nad uskusid.

Kuigi troonipärija prints Charlesi noorem poeg oli lootnud perega Põhja-Ameerikasse kolides Tema Majesteeti kuninganna Elizabeth II-t edasi esindada, otsustas monarh, et selline kaugtöö pole talle vastuvõetav. Harry ja Meghan kaotasid muuhulgas õiguse kasutada oma tiitlit Tema Kuninglik Kõrgus. Kuna kuninganna keelas noorpaaril kasutada end reklaamides sõna "royal" ehk "kuninglik", pidid Harry ja Meghan loobuma plaanist teha oma Instagrami konto ja kodulehe nimest Sussex Royal ametlik kaubamärk. Sussex Royali nime all kirjutamisega on nüüd lõpp.

Hiljuti Kanadast Los Angelesse siirdunud Harry ja Meghan kirjutasid Sussex Royali nime alt oma poolehoidjatele hüvastijätusõnumi. "Sedamööda, kuidas me kõik avastame, mis rolli me hakkame praeguses ülemaailmses nihkes ja harjumuste muutumises mängima, keskendume praegusele uuele peatükile oma elus, jõudmaks järeldusele, kuidas me saaksime kõige paremini abiks olla. Kuigi te ei pruugi meid siin näha, jätkub töö."

"Suur tänu siinsele kogukonnale - toetuse, inspiratsiooni ning ühise pühendumise eest kõigele, mis maailmas head on. Ootame pikisilmi teiega uuesti ühinemist! Olete olnud suurepärased! Seni aga hoolitsege palun enda ja üksteise eest."

Samal teemal

27.04.2020
Meghan ja Harry rääkisid pommintervjuus kõik hingelt ära?
17.04.2020
VIDEO | Kaetud näoga Harry ja Meghan jagasid Los Angelese haigetele toidukraami
07.04.2020
Prints Harry ja Meghani uue sihtasutuse nimel on eriline tähendus
04.04.2020
Sharon Osbourne on Harry ja Meghani otsusest šokeeritud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee