Inimesed

Õllesummerile uue hingamise anda tahtnud Riho Rõõmus: ütlen ausalt, et asi on hull (1)

Terttu Jazepov, 30. märts 2020 14:14
Riho RõõmusFoto: Heiko Kruusi

Veel novembris rääkis Riho Rõõmus ootusärevalt vana hea Õllesummeri tagasi toomisest. Neli kuud hiljem on seis aga muutunud. „Nagu öeldakse – inimesed planeerivad, jumalad naeravad… Kõik läbirääkimised on seiskunud,“ tõdeb ta.

„Ütlen ausalt, et asi on hull. Muu hulgas, aga võib olla just eriti kõikvõimaliku meelelahutus- ja turismisektori jaoks. Meelelahutus, ükskõik mis kujul, ei ole hädavajalik esmatarbekaup. Kuigi inimesed vajavad kultuuri, spordivõistlusi, meelelahutusüritusi ja reisimist, siis hädas olles piiratakse kulutusi eeskätt just selles vallas,“ räägib Rõõmus. „Lisaks on tänapäeva internetimaailmas põhjatult vana head meelelahutust ja lohutust pakkuvaid televisiooniprogramme. Võimalus on ka reaalajas vaadata artistide ja kunstnike tegevust ning üleüldse maailma läbi interneti,“ lisab ta.

Mehe sõnul loob teadmatus eriolukorra ees ebakindluse. „Lisaks tervislikule ohule on suurel osal elanikest psühholoogiliselt ja majanduslikult väga raske aeg. Mitte kõigil ei ole panka kogutud arvestatavaid ressursse, mille arvelt rasked ajad üle elada. Ja kui mingid reservid ka on – need sulavad kui lumi. Tuleb hakata jälle eurode haaval reserve koguma ja samas ennast ka ära majandama. Lisaks tuleb maksta vanu võlgu.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.04.2020
Diskor Lauri Hermann ööklubide olukorrast: tugevalt kanda kinnitanud populaarsed klubid haistavad pisemate kõrbemist
03.04.2020
KUI PALJU EESTLASED KRIISIAJAL JOOVAD? Ühed tunnistavad, et üldse ei isuta, teised vastupidi: see aitab lõdvaks lasta!
05.11.2019
Riho Rõõmusest sai muuseumidirektor: hoiatasin kohe tööandjat, et võtan Õllesummeri ajal puhkuse
07.08.2019
TV3 VIDEO | Riho Rõõmus Õllesummeri tagasitulekust: usun sellesse sada protsenti!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee