Inimesed

VIDEO | Kaastunne! Koroonaviirus lõi Raivo E. Tamme perekonda: ta oli vaimustava saare huumori elav kehastus 

Merilyn Närep, 29. märts 2020 12:51
Raivo E. TammFoto: Tiina Kõrtsini
Näitleja Raivo E. Tamm teatab sotsiaalmeedias, et koroonaviirus on taevastele teedele viinud tema vanatädi poja, Üülo Sinki.

Tamm tegi lahkunule video näol järelhüüde. "Sügava kurbusega teatan, et täna öösel lahkus meie hulgast Saaremaa Valsi Maja hooldekodus koroonaviiruse tõttu minu kallis vanatädi poeg Üülo Sink. Meie pere jaoks oli ta vaimustava saare huumori elav kehastus, eluaegne Tõnija küla sepp ja laulumees Saaremaa meeskooris ja kõva pillimees," kirjutab ta postituses. 

Samal teemal

"See on väga kurb hetk tervele Saaremaale. Minu sügav kaastunne lahkunu lähedastele," ütles Saaremaa vallavanem Madis Kallas. "Oleme sellel raskel ajal kõigile saarlastele toeks ning teeme endast kõik oleneva, et toetada oma kogukonda."

Terviseameti lääne regionaalosakonna juht Kadri Juhkam sõnul jätkatakse Saaremaal hooldekodus elanike ja töötajate testimist. "Avaldame lahkunu lähedastele kaastunnet," ütles Kadri Juhkam, kelle sõnul on vanemaealised koroonaviiruse riskigrupp, kelle suhtes tuleb olla eriti tähelepanelik.

Saaremaa Valsi hooldekodus testiti koroonaviiruse suhtes 18 töötajat ja 78 hoolealust, positiivse proovi andsid kolm ühel korrusel asunud hoolealust. Kuressaare Haigla hooldekodus testiti 48 elanikku, kellest kaks olid positiivsed. Töötajate koroonatestide tulemused veel selguvad.

Samal teemal

19.03.2020
BLOGI | Haiglaravil on 125 inimest, 10 vajavad juhitavat hingamist, surnuid 40
29.02.2020
Koroonaviirus lõi valusalt Raivo E. Tamme perekonda
29.02.2020
Saaremaal suri koroonaviiruse tõttu 90aastane mees