Valeri LeontjevFoto: MATI HIIS
Toimetas Triin Tael 27. märts 2020 12:43
Kui Vene teletähe, seltskonnakaunitari ja poliitiku Ksenja Sobtšaki sõnu uskuda, ähvardab sealset meelelahutusmaailma koroonakrahh: staarideküllase sünnipäevapeo järel - kus osales ka Putini pressiesindaja - on juba kaks pidulist, "Võidupüha" esitajana tuntud Lev Leštšenko ja muusik Igor Nikolajev, koroonaviiruse tõttu haiglas.

Sobtšak, kelle rahvasaadikust ema on samuti koroonaviirusega nakatunud, kirjutab oma sotsiaalmeediakanalis Telegram, et Leštsenko (78) käis hiljuti produtsent Igor Krutovi õe sünnipäevapeol, kus osales terve rida staare. Nüüd valitsevat Vene artistide koorekihi seas paanika, sest Leštšenko ja Nikolajev on juba haiglas. 

Lenta.ru teatel osalesid kõnealusel prallel näiteks Valeri Leontjev, Ani Lorak, Alsu, Aleksandr Rozenbaum, Nikolai Baskov, telesaatejuht Lera Kudrjavtseva ning endine iluuisutaja Tatjana Navka koos oma abikaasa, president Putini pressiesindaja Dmitri Peskoviga.

Leštšenko jõudis enne haiglasse sattumist osaleda ka telekanali Rossija 1 saate võtteil ning viibis saatejuht Andrei Malahhovi lähedal.