Inimesed

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Ken Saan sai tippadvokaadi käest pragada: poiss, kisun sul kõrva peast, kui sa sõna ei kuula! 

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina; Mari Luud, 29. märts 2020 09:49
"Hommikusöök staariga" - Ken Saan; Anu Saagim

Täna jookseb TV3s "Eesti narkomuulad". Hiljuti valmis Kenil dokumentaalfilm ka Eesti legendaarseimast advokaadist Monika Mägist, mille esilinastus toimus märtsi alguses. Kuna filmi pole võimalik koroonaviiruse tõttu kinodesse kaema minna, siis jagab lahke mees seda tasuta vaatamiseks tervele eesti rahvale. "See on väike  panus minu poolt koroonaviiruse ajal, et inimesed siin-seal ringi ei sahmiks," ütleb Ken. Filmi saad vaadata SIIT!

Filmi "Monika" tasuta näitamise eest on paljud Kenile südamest tänulikud. 

Ken ise tunnistab, et filmi tegemine võttis liiga palju aega ja kemplemist oli palju. Ka peategelase Monikaga. "Siin tuli olla paras psühholoog, et filmist ei jääks välja teravamad ja humoorikamad kohad. Monika lubas mulle mitu korda kere peale anda, kui ma tema nõudmistega ei arvesta. Aga ega endine tippadvokaat loll pole. Ta saab väga hästi aru, mida rahvas ootab ja kuidas asja põnevaks kruvida. Lõpptulemusega olen rahul."

Ülemaailmselt leviva koroonaepideemia tõttu kohvitasime Keniga meie põhjalikult desinfitseeritud stuudios, maiustades Narva kohviku värskete saiakestega.  

Ken oli stuudiosse kaasa võtnud oma lemmiku - hiljuti soetatud roboti, mis võiks tema sõnul liikuda ringi mööda karantiinis istuvate üksikute inimeste kodusid, et nende kurba ja tüütut argipäeva pisutki vürtsi lisada. "Roboti võib saata kasvõi vanadekodusse, ei mingit nakkusohtu," rõõmustab nutikas mees.  

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.04.2021
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Anu Saagim!
09.09.2020
VIDEOINTERVJUU | Allan Roosileht: olen terve elu teinud tööd suuga, ma ei oskagi midagi muud teha
16.07.2020
Ülle Lichtfeldt võtab end Ken Saani uues dokumentaalis alasti
30.06.2020
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Kristiina Ojuland avas oma Ihasalu häärberis privaatse tasulise ranna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee