Foto: @bindisueirwin/Instagram
Toimetas Triin Tael 26. märts 2020 11:33
Bindi Irwin oli kaheksa-aastane, kui tema isa, krokodillikütiks kutsutud Austraalia teletäht ja looduskaitsja Steve Irwin oma sarja võtteil astelrai rünnakus surma sai. Nüüd pidas 21aastane Bindi oma kallimaga pulmi - isa rajatud Australia Zoos. 

Bindi Irwin teatas, et tema ja Chandler Powell pandi eile paari Australia Zoo aias. Koroonapandeemia tõttu oli tsermoonia ülimalt tagasihoidlik: sellel osalesid vaid lähimad pereliikmed. "See oli väga raske otsus, kuid vajalik kõigi turvalisuse nimel." Bindi abiellus enda sõnul oma parima sõbraga. "Ma ei suuda kirjeldada, kui palju mu südames on praegu armastust ja valgust."

Bindi sõnul süütasid nad pärast tseremoonia lõppu isa Steve'i mälestuseks küünla. "Jagasime pisaraid ja naeratusi ja armastust."

Noorpaar kihlus mullu 24. juulil - Bindi 21. sünnipäeval. Nad olid tutvunud 2013. aasta novembris, kui Floridast pärit Chandler koos perega Australia Zoos käis. See on Bindi, tema ema ja venna töö- ja elukoht. "Juhtus nii, et Bindi juhatas tol päeval ringkäike," meenutas noormees mullu ajakirjale People. "Mõtlesin: "Wow, ta on vapustav!"" Chandleri sõnul tekkis tal Bindiga kohe klapp. "Sestsaadik pole me tagasi vaadanud."