Inimesed

Traagiliselt hukkunud krokodilliküti Steve Irwini tütar Bindi läks mehele 

Toimetas Triin Tael, 26. märts 2020 11:33
Foto: @bindisueirwin/Instagram
Bindi Irwin oli kaheksa-aastane, kui tema isa, krokodillikütiks kutsutud Austraalia teletäht ja looduskaitsja Steve Irwin oma sarja võtteil astelrai rünnakus surma sai. Nüüd pidas 21aastane Bindi oma kallimaga pulmi - isa rajatud Australia Zoos. 

Bindi Irwin teatas, et tema ja Chandler Powell pandi eile paari Australia Zoo aias. Koroonapandeemia tõttu oli tsermoonia ülimalt tagasihoidlik: sellel osalesid vaid lähimad pereliikmed. "See oli väga raske otsus, kuid vajalik kõigi turvalisuse nimel." Bindi abiellus enda sõnul oma parima sõbraga. "Ma ei suuda kirjeldada, kui palju mu südames on praegu armastust ja valgust."

Bindi sõnul süütasid nad pärast tseremoonia lõppu isa Steve'i mälestuseks küünla. "Jagasime pisaraid ja naeratusi ja armastust."

Noorpaar kihlus mullu 24. juulil - Bindi 21. sünnipäeval. Nad olid tutvunud 2013. aasta novembris, kui Floridast pärit Chandler koos perega Australia Zoos käis. See on Bindi, tema ema ja venna töö- ja elukoht. "Juhtus nii, et Bindi juhatas tol päeval ringkäike," meenutas noormees mullu ajakirjale People. "Mõtlesin: "Wow, ta on vapustav!"" Chandleri sõnul tekkis tal Bindiga kohe klapp. "Sestsaadik pole me tagasi vaadanud."

Samal teemal

03.09.2020
Traagiliselt surnud krokodilliküti Steve Irwini tütar ootab beebit
25.07.2019
Krokodillikütt Steve Irwini tütar kihlus oma 21. sünnipäeval
27.04.2018
Astelrairünnakus hukkunud Steve Irwin sai Hollywoodi kuulsuste kõnniteele tähe
25.04.2017
Russell Crowe'l on Krokodilliküti lesega armulugu?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee