Inimesed

„Võidupüha“ esitaja Leštšenko on koroonahaigete reanimatsioonis 

Toimetas Triin Tael, 26. märts 2020, 09:59
Lev Leštšenko mullu oktoobris. Foto: VIDA PRESS
78aastane vene estraadilaulja Lev Leštšenko on Lenta.ru teatel viidud koroonaviirusesse nakatunute reanimatsiooniosakonda. 

Lenta.ru allika teatel tekkisid lauljal 24. märtsi õhtul hingamisraskused, tuvastati vere hapnikusisalduse langus. Nüüdseks olla Leštšenko seisund stabiliseerunud, ent ta viibib endiselt Moskva-lähedase Kommunarka meditsiinikeskuse reanimatsiooniosakonnas ning kahtlustatakse koroonaviirust. Haiglasse on viidud ka estraadiartisti abikaasa Irina. 

Eile rääkis vene humorist Vladimir Vinokur RIA Novostile, et Leštšenko viidi haiglasse mõni päev varem kahepoolse kopsupõletiku tõttu. Ta oli ise endale koju kiirabi kutsunud. 

Lev Leštšenko on ennekõike tuntud patriootlikust laulust "Võidupüha" ning Moskva olümpiamängude lõputseremoonia palast "Nägemiseni, Moskva", mida ta esitas koos Valentina Tolkunovaga.

Vene meedia teatel on koroonaviiruse tõttu haiglasse sattunud ka seltskonnategelase ja poliitiku Ksenja Sobtšaki rahvasaadikust ema Ljudmila Narussova (68), Peterburi omaaegse linnapea Anatoli Sobtšaki lesk. 

Samal teemal

26. märts 2020, 10:31
Räppar M.I.A.: pigem suren, kui lasen end koroona vastu vaktsineerida!
30. oktoober 2019, 00:01
Alla Pugatšova leinab elupõlist sõbrannat ja ennustajat, kellelt haigus röövis nägemise ning jalad
10. mai 2016, 06:00
"Kui kuulen "Katjuša" laulu, siis tunnen, et mul on südames soe."
15. aprill 2015, 07:00
NÕUKOGUDE SUPERSTAARIDE NAERUVÄÄRSED PENSIONID: Jossif Kobzon 71, Alla Pugatšova 178 eurot

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee