Tele

Kodutut meest peksnud ja ta surnuks kägistanud naine: see ei ole hea tunne, minu silme all ta ju suri 

Televeeb, 25. märts 2020 20:30
Kaie NuttFoto: Kuvatõmmis/"Surmavad naised"

2008. aasta augustis tappis toona 34aastane Kaie Nutt koos ühe kodutu mehega teise kodutu mehe – Rakvere lähedal metsas peksid ja piinasid nad surnuks 69aastase mehe. Katrin Lusti autorisaates „Surmavad naised“ räägib meest puust kaikaga peksnud ja lõpuks ta surnuks kägistanud Kaie Nutt (44) oma loo.

2011. aastal pääses Kaie vanglast ja sai Rakvere lähedal sotsiaalmajas korteri. Pärnus sündinud ja Vändras kasvanud Kaie isa oli traktorist, ema töötas laudas. Kaie ei mäleta oma lapsepõlvest, et tema vanemad oleksid tülitsenud. Ühel hetkel sattus Kaie tänavale. 30aastane naine kolas põhiliselt ringi Rakvere tänavatel ja korjas pudeleid. Koos teiste kodututega elas ta Rakvere lähedal Ussimäel metsas, telkides. Otse prügila kõrvale olid nad püsti pannud telklaagri.

Kaie töötas Ragn Sellsis pudelite sorteerijana, õhtud veetis ta aga telklas koos teiste kodututega kange õlle seltsis sumisedes. Kaie oli varemgi kohtulikult karistatud – 2005. aastal sai ta karistuse grupiviisilise röövi eest, korduvalt oli ta politsei huviorbiidis aga alkoholijoobes räuskamise ja avaliku korra rikkumise pärast.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.04.2020
Ema tapmises süüdistatav naine: olen oma tööaja jooksul väga palju pekstud ja tapetud inimesi näinud, aga oma ema sellisena näha on midagi muud
01.04.2020
Meest seitse korda pussitanud naine: võib-olla oleks löönud ka rohkem
18.03.2020
Meest kuus korda kirvega pähe löönud naine: ta tahtis mind vägistada
11.03.2020
Elukaaslase tapmise eest vangis istunud naine: kuidas on võimalik, et nii palju aastaid on möödas ja ma ei mäleta seda momenti siiani?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee